13 Жовтня, 2021 р., 13:13
Запрошуємо жителів громади взяти участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
12 Жовтня, 2021 р., 12:24
11 жовтня у Тульчинській ЗШ І-ІІІ ст..№1 у межах відзначення Дня захисників та захисниць України відбулася зустріч з письменником, волонтером, добровольцем батальйону «Айдар», членом Спілки слов’янських письменників України Сергієм Деркачем, цього року за твори « Мати солдата» та « Дума про добровольця» присуджено Всеукраїнську літературну премію ім.. М.Коцюбинського. Прозаїк розповів про роботу над книгами, адже автор був очевидцем тих подій, що описував. Та й герої романів мають реальних прототипів. Богдана Малинчук із твору « Мати солдата» - це Людмила Менюк із Гайсина, після смерті сина Станіслава на війні продовжила його справу, пішла воїном- добровольцем у батальйон « Айдар». Зображено жінку з крицевою душею і водночас ніжним та добрим серцем. Втративши сина, здобула у батальйоні сто п’ятдесят синів, котрі і називали Богдану мамою. Біль втрати не може зникнути, але відчуття того, що син загинув за Вітчизну додає жінці сил. У «Думі про добровольця» розповідається про воїна на позивний Динаміт, прообразом став Сергій Оврашко з м.Кам’янця-Подільського.
11 Жовтня, 2021 р., 12:31
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 11 жовтня 2021 року з початку року надійшло 175 442,3 тис.грн. податків і платежів, що становить 75,6% до річного плану, в тому числі за жовтень місяць поступило 9 322,4 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 113 523,4 тис. грн. або 64,7% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 45 209,0 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 24 506,8 тис.грн., плати за землю – 17 873,9 тис.грн., податку на нерухоме майно – 2 682,9 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 94 974,4 тис.грн. субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
11 Жовтня, 2021 р., 08:49
8 жовтня в Тульчині, в Палаці Потоцького відбулася творча зустріч до Дня художника “ART TULCHYN 2021”.
09 Жовтня, 2021 р., 11:33
Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!
08 Жовтня, 2021 р., 17:00
З настанням осені у теплу та суху погоду у місті почастішали випадки спалювання листя, гілок дерев та іншого сміття біля житлових будинків, на присадибних ділянках, городах, дачах, на територіях  прилеглих до  підприємств, організацій тощо.
08 Жовтня, 2021 р., 14:51
8 жовтня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.
08 Жовтня, 2021 р., 08:40
Її традиційно готують у селі як святкову страву з XVII століття.  Тиманівська каша готується із пшона, квашеної капусти, сала, яєць, цибулі й молока або вершків.
08 Жовтня, 2021 р., 08:06
З початку 2021 року ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», реалізувало понад 2,5 млн кВт·год електроенергії. Даний енергоресурс компанія постачає вже 128 клієнтам, серед яких не лише малий та середній бізнес, а й бюджетні установи.
07 Жовтня, 2021 р., 17:03
7 жовтня 2021 р. відбулося засідання комісії з жеребкування щодо формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради.