27 Червня, 2022 р., 14:20
28 червня 2022 року о 12.00 год на площі центру культури і дозвілля (вул.М.Леонтовича,62) відбудеться тематична програма присвячена Дню Конституції України «Квітуй, Україно, і слався в віках».
27 Червня, 2022 р., 11:30
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 27 червня 2022 року з початку року надійшло 106 272,1 тис.грн. податків і платежів, в тому числі за червень місяць отримано 16 634,2 тис.грн., що становить 41,4% до річного плану.  Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 72 218,5 тис. грн. або 68% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 26 454,1 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 17 252,8 тис.грн., плати за землю – 8 094,6 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 054,6 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 74 360,8 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
27 Червня, 2022 р., 08:20
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаєм щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди.
26 Червня, 2022 р., 21:18
Сьогодні, 26 червня 2022 року КЗ «Центр культури і дозвілля Тульчинськоі міської ради» був проведений тематичний захід «Україна переможе. Слава Україні» за участю провідних творчих колективів та окремих виконавців Тульчинськоі громади. У концертній програмі взяв участь заслужений артист України Олексій Ричко.
26 Червня, 2022 р., 14:17
26 червня в Україні відзначаємо День молодіжних і дитячих громадських організацій, які покликані сприяти розвитку молодіжного та дитячого громадського руху, захисту їх інтересів. Основою для формування таких організацій є навчальні заклади всіх типів і рівнів, установи виховання і освіти, клуби, гуртки, центри та різноманітні дитячі й молодіжні заклади їх наукового, спортивного, духовного та творчого розвитку.
25 Червня, 2022 р., 08:40
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з Днем народження. Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!
24 Червня, 2022 р., 16:13
Поміж дорослих — навколішках маленькі діти, які назавжди у своїх ще таких маленьких сердечках закарбують біль від побаченого. Олександра востаннє привезли додому, до рідного міста, де залишилися найдорожчі серцю люди.
24 Червня, 2022 р., 10:34
Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови від 23 червня 2022 року №02-06-92 , у зв’язку  з трагічною загибеллю, під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України, військовослужбовця  Збройних сил України, стрільця снайпера 1 механізованого відділення 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону  солдата Панченка Олександра Віталійовича,  1969 р.н., уродженця м.Тульчин, Вінницької області, що сталася в районі Золоте, Луганської області 18 червня 2022 року в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько-української війни, поховання якого відбудеться на території Тульчинської міської територіальної громади, з метою вшанування пам’яті загиблого, керуючись пп.19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
23 Червня, 2022 р., 08:29
ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», закликає  побутових споживачів розрахуватись за використаний газ. Нині заборгованість населення перед постачальною організацією складає 140 млн грн.
23 Червня, 2022 р., 08:22
Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови від 22 червня 2022 року №02-06-91 , у зв’язку з трагічною загибеллю, під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України, військовослужбовця  Збройних сил України, стрільця снайпера 1 механізованого відділення 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону  солдата Панченка Олександра Віталійовича,  1969 р.н., уродженця м.Тульчин, Вінницької області, що сталася в районі Золоте, Луганської області 18 червня 2022 року в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько-української війни, поховання якого відбудеться на території Тульчинської міської територіальної громади, з метою вшанування пам’яті загиблого, керуючись пп.19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,