16 Вересня, 2022 р., 16:08
16 вересня 2022 року міський голова Валерій Весняний привітав Михайла Дана та колектив ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» з професійним святом - Днем працівників лісу, яке щороку відзначається третьої неділі вересня.
16 Вересня, 2022 р., 15:32
Для всебічної підтримки жителів громади Тульчинською міською радою розроблена Програма соціальної підтримки населення на території Тульчинської міської ради «Турбота» на заходи якої за вісім місяців 2022 року використано кошти бюджету на суму 2 млн 100 тисяч гривень, а саме:
16 Вересня, 2022 р., 11:11
Щорічно в третю суботу вересня Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World» виходить на прибирання у своїй країні.
15 Вересня, 2022 р., 16:26
Відповідно до клопотань керівників Холодівської гімназії (Ревус О.І) та Холодівського ЗДО (Деркач Н.Я) робочою комісією, затвердженою наказом відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради №116 від 15.08.2022 року, було здійснено обстеження споруди, яку можна використовувати як найпростіше укриття, та створення умов для безпечного перебування здобувачів освіти у даних закладах. Члени комісії відзначили, що колективами даних закладів освіти пророблена велика робота щодо облаштування даного укриття. Воно естетично оформлене, укомплектоване первинними засобами пожежогасіння, наявний інтернет, забезпечене водопостачанням та внутрішніми вбиральнями. Всі члени комісії підписали Акт оцінки об’єкта щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого.
15 Вересня, 2022 р., 14:52
14 вересня 2022 року заступником міського голови Побережником В.І. проведено робочу нараду з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осіньо-зимового періоду 2022/23 років та виконання заходів, передбачених антикризовим планом реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальному сезоні 2022/23 років на території громади.
15 Вересня, 2022 р., 09:26
У разі нагальної потреби в коштах можна швидко оформити мікрокредит, але потрібно бути уважним та враховувати всі переваги та недоліки такого виду кредиту. Оскільки такі кредити видаються швидко та легко, вони значно дорожчі.
15 Вересня, 2022 р., 08:20
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у роботі!
14 Вересня, 2022 р., 10:35
100 років - це безліч історичних подій, 100 років - це довгий і тернистий життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років - це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – це ціла епоха, ім’я якої - Левчук Наталія Андріївна!
12 Вересня, 2022 р., 14:47
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей та мирного неба. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
12 Вересня, 2022 р., 10:12
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 12 вересня 2022 року з початку року надійшло 163 923,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 63,8% до річного плану, в тому числі за вересень місяць отримано 8 978,9 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 114 678,2 тис. грн. або 70% від усіх надходжень.