20 Вересня, 2022 р., 16:50
Сьогодні міський голова Валерій Весняний передав тепловізор дружині нашого захисника від мерів Німеччини Werner Grünbauer, Martin Pape, Georg Malterer, Markus Bader, які систематично надають посильну допомогу Тульчинській громаді. Дякуємо їм за швидке реагування на наші запити про допомогу.
20 Вересня, 2022 р., 14:05
Відповідно до Указу Президента України №149/2022 від 19 березня 2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, ЧАБАНА Вадима Романовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
20 Вересня, 2022 р., 09:48
Захід ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації.
19 Вересня, 2022 р., 16:52
17 вересня в Україні відзначали День рятівника. З нагоди свята міський голова Валерій Весняний привітав колектив 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та подякував мужнім, сильним та відважним рятівникам за ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру на об?єктах нашої громади, за оперативне реагування, постійну готовність прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, захистити здоров’я, життя людей, а також за професіоналізм і командну роботу.
19 Вересня, 2022 р., 11:12
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 19 вересня 2022 року з початку року надійшло 168 106,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 65,4% до річного плану, в тому числі за вересень місяць отримано 13 162,2 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 117 895,8 тис. грн. або 70,1% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 39 146,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 24 651,3 тис.грн., плати за землю – 12 755,7 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 662,3 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 92 197,8 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
19 Вересня, 2022 р., 10:40
Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.
19 Вересня, 2022 р., 08:35
Правові засади забезпечення безпеки ІТ спеціаліста під час роботи можуть регулюватися різними законодавчими актами, в залежності від форми їх співпраці з роботодавцем (замовником). У разі коли формою співпраці є трудовий договір або контракт – така співпраця підпадає під дію Закону України про охорону праці від 14.10.92 № 2695-XII. За цим законом роботодавець зобов'язаний створити для працівника умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці, у тому числі розробляти інструкції з охорони праці та проводити відповідні інструктажі з працівниками.
17 Вересня, 2022 р., 13:42
415-річницю міста Тульчина відзначаємо без традиційних заходів. Але з пам‘яттю і повагою до тих, хто творив історію Тульчина, хто мужньо захищає, хто загинув за нас та нашу Україну.
17 Вересня, 2022 р., 09:01
Шановні тульчинці, щиро вітаю вас з Днем нашого міста! Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому мальовничому містечку. Ми вшановуємо минуле нашого історичного Тульчина та творимо яскраве сьогодення. Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – ТУЛЬЧИНЕЦЬ.
16 Вересня, 2022 р., 16:08
16 вересня 2022 року міський голова Валерій Весняний привітав Михайла Дана та колектив ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» з професійним святом - Днем працівників лісу, яке щороку відзначається третьої неділі вересня.