25 Серпня, 2022 р., 08:24
У День Незалежності України представники влади вшанували світлу пам'ять полеглих Героїв, які загинули у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
24 Серпня, 2022 р., 07:55
Від апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!
23 Серпня, 2022 р., 23:23
Незалежність України – маяк свободи 24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.
23 Серпня, 2022 р., 12:37
22 серпня Тульчинська громада в черговий раз отримала гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen.
23 Серпня, 2022 р., 12:18
23 серпня 2022 р. під головуванням міського голови Валерія Весняного проведено чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.
23 Серпня, 2022 р., 12:15
22 серпня 2022 року в адміністративному приміщенні міської ради заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова евакуаційної комісії Віталій Побережник провів засідання евакуаційної комісії Тульчинської міської ради. Засідання евакуаційної комісії  проведено на виконання Наказу Вінницької обласної військової адміністрації від 17.08.2022 №1520 «Про підготовку до здійснення заходів з евакуації населення Донецької області».
23 Серпня, 2022 р., 08:36
Шановні друзі, вітаю з 31-ою річницею Незалежності нашої держави! Українці пройшли суворі випробування, щоб створити власну державу та стати господарями на своїй землі. Зараз Україна переживає найбільш складний період з моменту здобуття Незалежності - в умовах повномасштабної російської агресії ми захищаємо свій вибір жити вільно в своєму домі. Сьогодні ми стали згуртованішими та сильнішими ніж учора. Ми – народ, який не можна поневолити чи зламати! З нами – правда! Перемоги та миру – нашій незалежній Україні! Щасливої долі на рідній землі – кожному з нас!
23 Серпня, 2022 р., 08:05
Від колективу, виконавчого комітету та депутатського корпусу Тульчинської міської територіальної громади та від себе особисто щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем Державного Прапора України!  У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого натхнення, незламного оптимізму та енергія будуть прикладом служіння Україні. З повагою – Тульчинський міський голова                                                        Валерій Весняний
22 Серпня, 2022 р., 14:22
Сьогодні Тульчинська громада отримала гуманітарну допомогу від ТОВ «Вінницька птахофабрика» ПРАТ МХП, за зверненням Тульчинської міської ради. 1,6 тонн мороженої курятини передали закладам, які забезпечують харчуванням ВПО та військових:
22 Серпня, 2022 р., 11:47
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 22 серпня 2022 року з початку року надійшло 143 439,2 тис.грн. податків і платежів, в тому числі за серпень місяць отримано 10 490,7 тис.грн., що становить 55,8% до річного плану.  Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 98 414,3 тис. грн. або 68,6% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 35 023,4 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 22 251,5 тис.грн., плати за землю – 11 201,4 тис.грн., податку на нерухоме майно – 1 493,0 тис.грн.  Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 83 726,1 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.