Тульчинська міська територіальна громада

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Волонтер підтримує пробацію у боротьбі з COVID-19

16 квітня 2020 року Тульчинський районний відділ філії Центру пробації у Вінницькій області отримав від волонтера Володимира Шапошнікова захисні маски та дезінфікуючий засіб. Така підтримка й допомога у забезпеченні засобами захисту відділу пробації є важливою для роботи працівників, які в умовах карантину працюють заради безпеки громади. Якщо ж Ви хочете стати волонтером пробації, то все, що Вам знадобиться звернутися за номером телефону 0433523220 та отримати детальнішу інформацію.

15:01 16.04.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН НА ОБЛІКУ ПРОБАЦІЇ !!!

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину! З 18 березня 2020 року: - скасовуються групові заходи; - відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом; - у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

16:46 15.04.2020

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ !!!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину! З 18 березня 2020 року: •скасовуються групові заходи; • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом; • у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет). • Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

14:35 26.03.2020

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, відзначають День боротьби з захворюванням на туберкульоз

Туберкульоз – це інфекційне (заразне) захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу. Найчастіше цього збудника називають бацилою або паличкою Коха, на честь науковця, який відкрив її у 1882 р. Туберкульоз передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Туберкульоз у більшості випадків вражає легені, але захворювання може виникнути у будь-якому органі, наприклад, нирках, хребті, мозку, лімфатичних вузлах, кишечнику, шкірі, статевих органах тощо.

15:39 24.03.2020

Досудова доповідь відносно неповнолітнього

У рамках пробації впроваджено новацію судового процесу – складення та подання персоналом пробації досудової доповіді щодо обвинувачених. Досудова доповідь потрібна для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткові дані про особу, яка підозрюється у його вчиненні, а також рекомендації щодо заходів, спрямованих на мінімізацію ризику повторного вчинення неповнолітнім кримінальних дій.

14:23 23.03.2020

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

12:25 17.03.2020

5-річчя з дня прийняття Закону України «Про пробацію»

І з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року започатковано діяльність служби пробації в Україні. Відповідно до зазначеного нормативно-правового акту було сформовано територіальні підрозділи пробації. Одним з них є Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, в якому на сьогодні індивідуально-виховну роботу зі всіма категоріями суб’єктів пробації здійснює 6 працівників відділу.

14:38 26.02.2020

На Вінниччині відзначено подякою волонтера пробації

Уже не один рік поспіль Тульчинський відділ філії Центру пробації у Вінницькій області тісно співпрацює з громадською організацією «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації «Джерело Життя».

08:12 25.02.2020

Робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою

22 січня 2020 року начальник Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Руслан Колійчук провів чергову робочу зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою.

09:14 23.01.2020