Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Організація роботи з підлітками, які перебувають в конфлікті з законом

Сьогодні проблема девіантної поведінки підлітків є провідною в соціально-педагогічних та соціально-психологічних дослідженнях. Тому 16 жовтня 2018 року заступник начальника та психолог Тульчинського РВ з питань пробації взяли участь у семінарі, який організувала психолог Тульчинського ВПУ № 41 м. Тульчин Кушнір Світлана, на тему: «Організація роботи з підлітками, які перебувають в конфлікті з законом».

11:40 24.10.2018

Робоча зустріч з Державною виконавчою службою м. Тульчин

22 жовтня 2018 року  начальник Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області  підполковник внутрішньої служби  Колійчук Р.В. провів  робочу  зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Бешлегою О.І., на якій обговорено  зміст Закону України від 07.12.2017 року № 2234 –VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини та належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який набрав чинності 06.02.2018 року.

11:38 24.10.2018

Робоча зустріч з Тульчинським бюро правової допомоги

На виконання листа ДУ «»Центр пробації» від 27.09.2018 року № 2210/11/Як-18 та на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально – виконавчої служби України, державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 № 4-А, 01.10.2018 року начальником Тульчинського РВ з питань пробації Русланом Колійчуком проведено робочу зустріч з начальником Тульчинського бюро з надання безоплатної вторинної допомоги Русланом Швецем.

11:37 24.10.2018

Участь в конкурсі творчих робіт

18 жовтня 2018 року в приміщенні Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області суб’єктам  пробації була надана можливість взяти участь в Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед засуджених «Я маю право на нове життя», де на малюнках підоблікові  відобразили свої мрії, думки, переживання, настрої та цілі. Пояснили свої творчі роботи та їх сенс.

11:34 24.10.2018

Тульчинський РВ з питань пробації та відділ соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської ОТГ обговорили стан злочинності і правопорушень серед молоді

24 вересня 2018 року в приміщенні Тульчинської ОТГ відбулася робоча зустріч заступника начальника Тульчинського РВ з питань пробації Олени Панчук з представником відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади Боровською Оленою щодо стану злочинності та скоєння правопорушень серед осіб молодіжного віку – суб’єктів пробації.

14:28 26.09.2018

Майбутнє варто планувати

26 вересня в Україні традиційно відзначається Всесвітній День контрацепції. З цієї нагоди Тульчинський РВ з питань пробації  ініціював проведення тематичних бесід з елементами тренінгу для підоблікових.

14:25 26.09.2018

Соціально – виховна робота в службі пробації

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів

14:23 26.09.2018

Тульчинський РВ з питань пробації вітає З Днем Незалежності України

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

13:54 23.08.2018