Тульчинська міська територіальна громада

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Ми — українці, ми — європейці

Напередодні великого свята – Дня Незалежності України, працівниками уповноваженого органу з питань пробації спільно з працівниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади для громадян на обліку пробації організовано виховний захід «Ми — українці, ми — європейці». Адже саме в Україні знаходиться географічний центр Європи.

15:19 20.08.2020

Волонтери пробації

24 липня 2020 року Тульчинський районний відділ філії Центру пробації у Вінницькій області отримав від волонтера, Директора установи «Центр духовної та соціально-психологічної реабілітації Джерело – життя» Ігоря Боковенка захисні маски та дезінфікуючий засіб. Така підтримка й допомога у забезпеченні засобами захисту відділу пробації є важливою для роботи працівників, які в умовах карантину працюють заради безпеки громади. Якщо ж Ви хочете стати волонтером пробації, то все, що Вам знадобиться звернутися за номером телефону 0433523220 та отримати детальнішу інформацію.

14:49 24.07.2020

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

14:05 20.07.2020

Запрошуються волонтери до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

16:07 24.06.2020

Профілактична бесіда, щодо шкідливого впливу алкоголю на здоров’ я

У світі, в тому числі і в нашій країні, зростає кількість людей, які зловживають алкогольними напоями, що викликає психічну і фізичну залежність.  Тому, 22 червня 2020 року працівниками Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації» у Вінницькій області проведено профілактичну бесіду для громадян на обліку пробації на тему: «Шкідливий вплив алкоголю». Захід мав на меті  виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих як найвищої соціальної цінності, формування здорового способу життя, профілактика зловживанням алкоголем, формування почуття відповідальності за свої дії та вчинки. Проведення подібних заходів має спонукати засуджених до ведення здорового способу життя, що є однією з цілей служби пробації.

11:27 22.06.2020

Міжнародний день захисту дітей

01 червня 2020 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області провели для неповнолітніх громадян на обліку пробації просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист».

15:18 01.06.2020

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області: "Співпраця з органами місцевого самоврядування"

26 травня 2020 року начальником Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області Русланом Колійчуком проведено робочу зустріч з секретарем Кинашівської сільської ради Тетяною Стасюк.  Під час зустрічі розглядались питання співпраці та питання, які стосуються здійснення належного контролю за відбуванням громадських робіт. Надані роз’яснення щодо порядку та умов відбування засудженими особами громадських робіт, наголошено про обов’язки працівників сільської ради під час контролю за виконанням засудженими особами та порушниками визначених для них робіт та дотримання правил техніки безпеки, особливу увагу звернено на правильність оформлення документації.

15:24 26.05.2020

Колектив Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області вітає зі святом

Колектив Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області вітає зі святом, що підкреслює наші традиції, патріотизм та незламний дух українського народу!  Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави.

15:57 21.05.2020

В період карантину працівники Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області продовжують свою роботу, дотримуючись правил та умов.

В період карантину працівники Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області продовжують свою роботу, дотримуючись правил та умов. Сім’я – це основа суспільства. Як у всьому світі, 15 травня українці відзначають Міжнародний день сім’ї, свято засновано постановою ООН з метою звернути увагу на проблеми сім’ї, як базового осередку суспільства. З нагоди Міжнародного дня сім’ї у відділу пробації організовано тематичні бесіди з клієнтами. Які спрямовані на утвердження родинних цінностей, сприяння впровадженню здорового психологічного клімату в родині.

09:51 15.05.2020