Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Інформаційно - правовий захід з суб’єктами пробації

14 грудня 2018 року  в рамках #ВсеукраїнськийТижденьПрава?  працівниками  Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області  було організовано та  проведено інформаційно - правовий захід для підоблікових з питань реалізації і захисту прав людини, на який  запрошено головного спеціаліста Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА  Олену Лісевич.           Присутнім було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права людини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час заходу змусили замислитись суб’єктів пробації над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

10:41 28.12.2018

Захист прав людини

Нині Україна просувається по шляху побудови правової держави. У цей період важливим є формування у народу нового правового мислення, набуття знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті.

10:39 28.12.2018

Захист прав дітей

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини і підлітка  є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину всібічно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

10:35 28.12.2018

Пробаційні програми

Прийнятим у лютому 2015 року Законом України «Про пробацію» передбачено новий інструмент роботи із засудженими – пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням, та передбачає комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об’єктивно перевірити (програми психологічної корекції та програми соціальної адаптації спрямовані на усунення негативних факторів, що впливали та можуть в подальшому впливати на поведінку правопорушника).

09:01 13.12.2018

Тільки не мовчи…

25 листопада вся світова громадськість відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, яке є одним з ключових перешкод на шляху до забезпечення гендерної рівності.

12:07 26.11.2018

Життя без насильства

Насильство є таким же стародавнім, як і саме людство. Із розвитком цивілізації його прояви не лише не зменшилися, а й набули катастрофічних розмірів. У всьому світі воно щорічно стає причиною смерті більше 1,5 мільйонів людей.

14:41 19.11.2018

Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства

З метою сформувати в субєктів пробації поняття про наркотичні речовини і речовини прирівняні до них, показати їх згубну дію на організм людини, 6 листопада 2018 року працівниками Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації Джерело Життя» проведено інформаційно-просвітницьку роботу з підобліковими на тему:  «Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства».

14:34 19.11.2018

"Свято шоколаду"

01.11.2018 року в рамках співпраці Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області з Тульчинською районною бібліотекою, психолог відділу Анна Цюпко та інспектор Людмила Недвед разом з суб’єктами пробації відвідали захід, організований завідуючою бібліотеки Вірою Вігуржинською на тему: «Свято шоколоду».

14:29 19.11.2018

Сьогодні – Міжнародний день відмови від куріння

Щорічно у третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління. Метою Дня є активні дії, спрямовані на зниження поширеності цієї згубної залежності, пошук нових шляхів впливу на самосвідомість осіб, що палять.

14:43 15.11.2018