Тульчинська міська територіальна громада

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Допомога від профспілки у профілактиці захворювання на COVID

У зв'язку з пандемією коронавірусу та роботи з клієнтами в умовах карантину профспілчани Тульчинського відділу пробації отримали від Профспілкової організації персоналу Державної установи «Центр пробації» дезінфікуючі засоби та захисні маски, адже захист здоров’я працівників пробації залишається актуальним питанням захисту їх прав та інтересів.

14:27 05.01.2021

Заходи до Всеукраїнського тижня права

В рамках Всеукраїнського тижня права у приміщенні Тульчинського відділу пробації спільно з працівниками відділу Тульчинське бюро правової допомоги було проведено лекції, бесіди, тематичні зустрічі з громадянами на обліку пробації.  Тематика стосувалась правових знань та освіченості засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Під час заходів надано інформацію про можливість отримання безоплатної правової допомоги, про їхні права та обов’язки, наслідки вчинення правопорушень, види відповідальності за недотримання законодавчих норм.

10:49 15.12.2020

5 грудня – Міжнародний День волонтера

Волонтерство — це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед.  Не кожен, відкинувши свої справи і потреби в сторони, може прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по- справжньому добра і чуйна людина.

17:56 04.12.2020

Зустріч старшого інспектора відділу пробації Алли Федорової з начальником відділу превентивної діяльності Олександром Валігурським

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність громадян про всі форми насильства. 26 листопада 2020 року в приміщенні Тульчинського відділення поліції відбулася робоча зустріч старшого інспектора відділу пробації Алли Федорової з начальником відділу превентивної діяльності Олександром Валігурським. Під час зустрічі був напрацьований спільний алгоритм дій у протидії насильства, а також обговорено план заходів та умови проведення інформаційної кампанії під час всеукраїнської акції.

16:39 26.11.2020

День української писемності та мови

День української писемності та мови відзначають 9 листопада вже 23 роки поспіль. Свято було засновано в листопаді 1997 року. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається писемна українська мова. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. До Дня української писемності та мови працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області спільно з громадянами на обліку пробації долучились до написання радіодиктанту, щоб перевірити свою грамотність та долучитися до національного філологічного флешмобу.

14:24 09.11.2020

Здоровий спосіб життя запорука успіху

В період карантину працівники Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області продовжують свою роботу, дотримуючись правил та умов. 20 жовтня 2020 року була проведенна для засуджених профілактична бесіду на тему: «Здоровий спосіб життя запорука успіху». Даний захід мав на меті виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих як найвищої соціальної цінності, формування здорового способу життя, профілактика зловживання алкоголем та уміння формувати почуття відповідальності за свої дії та вчинки. Проведення подібних заходів має спонукати громадян на обліку пробації до ведення здорового способу життя, що є однією з цілей служби пробації.

15:18 22.10.2020

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.  Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

16:37 20.10.2020

Запрошують волонтери до співпраці з відділом пробації

09:32 28.09.2020

Співпраця з поліцією

23 вересня 2020 року в приміщенні Тульчинського відділення поліції відбулася робоча зустріч старшого інспектора відділу пробації Алли Федорової з начальником відділу превентивної діяльності Олександром Валігурським. Метою зустрічі стало обговорення напрямків взаємодії відділу пробації та відділення Національної поліції під час здійснення контролю за засудженими в період строку їх перебування на обліку, проведення спільної профілактичної роботи спрямованої на попередження повторної злочинності серед громадян на обліку пробації, відвідування підоблікових за місцем проживання.

10:52 24.09.2020

ЯК СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

15:47 25.08.2020