Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

16:52 29.10.2019

Досудова доповідь відносно неповнолітнього

У рамках пробації впроваджено новацію судового процесу – складення та подання персоналом пробації досудової доповіді щодо обвинувачених. Досудова доповідь потрібна для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткові дані про особу, яка підозрюється у його вчиненні, а також рекомендації щодо заходів, спрямованих на мінімізацію ризику повторного вчинення неповнолітнім кримінальних дій.

16:25 28.10.2019

Пенітенціарна пробація

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною.

16:23 28.10.2019

Співпраця з відділом державної виконавчої служби

27 вересня 2019 року начальником Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Русланом Колійчуком була проведена робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою та державними виконавцями відділу.

15:51 27.09.2019

Як стати волонтером пробації

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених  Кримінально-виконавчим кодексом України , Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

15:48 27.09.2019

Робоча зустріч з представниками Тульчинського районного військового комісаріату

18 вересня 2019 року відбулася спільна робоча зустріч начальника Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області області Руслана Колійчука та представника Тульчинського районного військового комісаріату. Основною ціллю зустрічі було узгодження порядку обміну інформацією щодо військовослужбовців, звільнених від відбування покарання з випробуванням, з метою забезпечення безумовного виконання судових рішень та здійснення нагляду за поведінкою таких осіб.

16:12 19.09.2019

Діалог з засудженим з нагоди відзначення в Україні Всенародного Дня батька

З нагоди відзначення в Україні Всенародного Дня батька, 16 вересня 2019 року у приміщенні Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області відбувся діалог з засудженим на тему: «Батько - захисник своєї сім’ї та своєї країни».

10:15 17.09.2019

Відповідальність за вчинення булінгу

Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.

16:31 29.08.2019

Співпраця – запорука успіху у перевихованні громадян на обліку пробації

19 серпня працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області організували робочу зустріч з представниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади.

12:29 20.08.2019