Тульчинська міська територіальна громада

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Вибір професії – важливий вибір у житті

31 травня працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області разом з неповнолітнім громадянином на обліку пробації відвідали виховний захід на тему: «Вибір професії – важливий вибір у житті», який відбувся в приміщенні Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина Присутньому розповіли про умови вступу, перелік професій, про студентське життя, культурне дозвілля та можливості розвивати свої таланти в спортивній сфері. Даний захід був спрямований на актуалізацію фахового вибору підоблікового, з’ясування його мотивації на майбутню професію.

15:38 31.05.2021

Колектив Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у  Вінницькій області вітає зі святом, що підкреслює наші традиції, патріотизмта незламний дух українського народу!  Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави.

15:21 20.05.2021

заємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями

«Взаємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями щодо перенаправлення суб’єктів пробації, які потребують безоплатної правової допомоги або послуги, для забезпечення надання їм такої допомоги-є важливим інструментом підвищення якості безоплатної правової допомоги підобліковим особам»

15:05 23.04.2021

Відновне правосуддя

Україна на даний час знаходиться на етапі формування національної моделі відновного правосуддя. Відновне правосуддя є новим підходом до реагування на протиправну поведінку та вчинення злочинів, який враховує інтереси громади, потерпілої особи та правопорушника. А тому, з метою забезпечення захисту прав неповнолітніх у контакті з законом-дітей-потерпілих від правопорушень та недбалого ставлення з боку дорослих, а також дітей-свідків злочинних діянь, начальником відділу Тульчинське бюро правової допомоги проведено тематичну зустріч з підобліковими особами та працівниками Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області на якій обговорено питання впровадження в Україні інституту відновного правосуддя та важливість обізнаності громадян про доступ до безоплатної правової допомоги, як один з ключових моментів дотримання їх прав. Тульчинський районний відділ

12:23 09.04.2021

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)/

10:05 29.03.2021

Права дітей та їх реалізація

Працівниками Тульчинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено захід на тему «Права дітей та їх реалізація» під час чергового прийому громадян у Тульчинському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області. Під час заходу основну увагу акцентовано на вимогах виконання нормативно-правових актів Уряду України щодо захисту та реалізації прав дітей, а також попередження та захист від фізичного та психічного насильства, яке вчиняється в домашньому середовищі відносно дітей та неповнолітніх осіб. Також присутнім було роздано інформаційні буклети та проінформовано про те, куди їм звертатися за допомогою у випадку порушення їхніх прав.

08:44 09.03.2021

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області запрошує до співпраці волонтерів

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності. Взаємодіючи із  уповноваженим органом з питань пробації  в Тульчинському районі, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу різних обставин, умисно чи із необережності вчинили кримінальні  правопорушення, за які їх засуджено до покарань не пов’язаних з  позбавленням волі.

12:05 25.02.2021

СЛУЖБА ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ

Впровадження пробації в Україні – це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення  правопорушників без ув’язнення, допомога їм зрозуміти і виправити свої помилки. Пробація являє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, яка орієнтована не лише на контроль та нагляд за засудженими, а й на надання консультаційної допомоги у напрямі зміни умов життя правопорушника.

14:58 19.02.2021

Правова допомога у відділі пробації

Працівниками Тульчинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечено роботу дистанційного пункту прийому громадян у Тульчинському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області. Прийом засуджених проводив начальник бюро Руслан Швець. Під час роботи громадянам на обліку пробації були надані безкоштовні юридичні консультації по різних правових питаннях.  По завершенню заходу Руслан Швець зазначив, що важливо, щоб громадяни на обліку пробації отримували інформацію про свої права та можливості для їх захисту. Також присутнім було роздано інформаційні буклети та проінформовано про те, куди їм звертатися за допомогою у випадку порушення їхніх прав. Тульчинський РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області

11:32 05.02.2021