28 Жовтня, 2021 р., 17:23
Оголошуємо збір пропозицій від жителів громади до проєкту Програми економічного та соціального розвитку Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.
28 Жовтня, 2021 р., 17:05
28 жовтня 77-ма річниця вигнання з України нацистських загарбників. Саме цього дня 1944 року з території України вигнано останнього солдата нацистського рейху. Але на тому війна не скінчилася, українці воювали в Європі до 8 травня 1945 року та в Азії – до 2 вересня. На Батьківщині збройний спротив радянській владі тривав ще понад десятиліття.
27 Жовтня, 2021 р., 15:21
Сьогодні у Тульчинську громаду було передано новий шкільний автобус, який обладнаний спеціальним підйомником для перевезення дітей на візках.
25 Жовтня, 2021 р., 15:26
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 25 жовтня 2021 року з початку року надійшло 184 558,0 тис.грн. податків і платежів, що становить 79,6% до річного плану, в тому числі за жовтень місяць поступило 18 438,1 тис.грн.
25 Жовтня, 2021 р., 10:02
Санітарно-гігієнічні умови праці учасників навчально-виховного процесу охоплюють такі елементи , як освітлення , мікроклімат  та шум. Навчальні приміщення та робочі місця максимально сприятливо освітлюють, що має велике значення для забезпечення працездатності вчителів та учнів. Недостатнє освітлення пригнічує психіку і знижує гостроту зору, а отже, працездатність і якість навчальної діяльності. Для освітлення шкільних приміщень використовують природне та штучне освітлення.
22 Жовтня, 2021 р., 17:01
У період пандемії багатьом хворим на коронавірусну інфекцію життєво необхідний кисень. На жаль, останнім часом заклади охорони здоров’я відчувають напругу в його постачанні. Кисень є лікарським засобом, він необхідний також для важкохворих . КНП « Тульчинський центр ПМСД » Тульчинської міської висловлює щиру подяку за вкрай необхідну допомогу в придбанні 2-х кисневих концентраторів директору Тульчинської філії ТОВ « ТЕРРАФУД » Танані Олександру Юрійовичу та виконавчому директору ТОВ « Тульчин м'ясо » Кудельскій Наталії Зиновіївні та усім небайдужим, хто переймається проблемами закладу.
22 Жовтня, 2021 р., 17:00
22 Жовтня, 2021 р., 16:58
22 Жовтня, 2021 р., 11:59
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2021 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2021 року № 38, 21 жовтня на території Тульчинської громади Департаментом з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної адміністрації проведено командно-штабне навчання з органами управління Тульчинської міської ланки територіальної громади обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на тему: «Переведення цивільного захисту району та територіальної громади з мирного на воєнний стан. Захист населення і території району та територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».
21 Жовтня, 2021 р., 14:26
Відповідно до ініціативи Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) від 2012 року щоосені проходить Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week), який також відзначається і в Україні.