08 Листопада, 2021 р., 08:30
Згідно із частиною першою статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон) підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є листок непрацездатності. Частиною третьою статті 30 Закону визначено, що рішення про призначення матеріального забезпечення приймається комісією (уповноваженим) із соціального  страхування підприємства.Відповідно до пункту 2.2 Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 13, комісія із соціального страхування підприємства зобов’язана приймати рішення про призначення матеріального забезпечення, про відмову в призначенні матеріального забезпечення, про припинення виплати його (повністю або частково), розглядати підставу і правильність видачі та заповнення листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення. Обов’язкова наявність акта розслідування нещасного випадку невиробничого характеру при призначенні допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, чинним законодавством не передбачена.
05 Листопада, 2021 р., 11:50
5 листопада 2021 року відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.
04 Листопада, 2021 р., 11:01
4 листопада в Тульчині відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
04 Листопада, 2021 р., 10:39
Протягом вересня-жовтня в Тульчинській міській раді проводився збір пропозицій до проєкту бюджету на 2022 рік від жителів громади. Збір пропозицій тривав через електронну пошту, онлайн форму та через старостати громади. Фінансовим управлінням міської ради узагальнені усі пропозиції, що подані до проєкту бюджету громади на 2022 рік та оприлюднені на сайті міської ради.
03 Листопада, 2021 р., 15:28
Відповідно до статті 7 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
03 Листопада, 2021 р., 14:43
З жовтня 2021 року ТОВ «Вінницягаз Збут», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам – юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії. Відтепер замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника.
03 Листопада, 2021 р., 14:40
30 жовтня в рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна» держлісгоспи Вінницького обласного  управління лісового та мисливського господарства посадили 105 тисяч штук дерев!
01 Листопада, 2021 р., 15:29
Наступний 2022 рік на Вінниччині проголошено роком Вінницької області. Таке рішення ухвалили депутати 29 жовтня на черговій сесії обласної ради та рекомендували органам місцевого самоврядування протягом 2022 року здійснювати заходи щодо відзначення 90-річчя утворення Вінницької області.
01 Листопада, 2021 р., 12:10
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-жовтень 2021 року надійшло 191 975,1 тис.грн. власних доходів, що становить 82,7% до річних призначень. Планові показники на 10 місяців виконано на 100,8%, понад план отримано 1 526,2 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року у співставних умовах надходження зросли на 34 080,6 тис.грн. або на 21,6%.