13 Грудня, 2022 р., 16:47
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ "Підтвердження трудового стажу за новими правилами"
12 Грудня, 2022 р., 18:45
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ "Визначення поняття «робоче місце працівника» та чому це важливо для звільнення за прогул?"
12 Грудня, 2022 р., 16:50
Сьогодні, 12 грудня, усією громадою живим коридором зустрічаємо загиблого Ростислава Покиньчереду орієнтовно після 22 год за маршрутом від вул. Незалежності (в'їзна арка), вул. Миколи Леонтовича від кінотеатру до автовокзалу. Можливі зміни, тому точний час повідомимо додатково
12 Грудня, 2022 р., 12:47
Вшановуючи пам’ять видатного композитора, напередодні Дня народження, в м.Тульчин поклали квіти до пам’ятника Миколі Леонтовичу.
12 Грудня, 2022 р., 11:14
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 12 грудня 2022 року з початку року надійшло 247 844,5 тис. грн. податків і платежів, що становить 96,4% до річного плану, в тому числі за грудень місяць отримано 7 503,5 тис. грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 175 045,8 тис. грн. або 70,6% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 56 350,3 тис. грн., з них надійшло єдиного податку – 34 347,2 тис. грн., плати за землю – 19 070,4 тис. грн., податку на нерухоме майно – 2 775,0 тис. грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 115 121,0 тис. грн. дотацій і субвенцій із державного бюджету.
12 Грудня, 2022 р., 10:32
Відповідно до розпорядження Тульчинського міського голови у зв’язку з трагічною загибеллю, під час виконання бойових завдань щодо захисту незалежності України, військовослужбовців  Збройних сил України, молодшого сержанта Швеця Андрія Васильовича, жителя с.Тарасівка та лейтенанта Покиньчереди Ростислава Васильовича, жителя м.Тульчин, Вінницької області, що сталася в ході повномасштабного вторгнення росії на територію України, російсько-української війни, з метою вшанування пам’яті загиблих, керуючись пп.19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
12 Грудня, 2022 р., 10:08
Війна забирає найкращих… Особливо серце крається, коли гинуть молоді хлопці… У жорстокій війні з російським агресором Тульчин втратив 21-річного жителя, патріота, захисника - лейтенанта Ростислава Покиньчереду…
11 Грудня, 2022 р., 10:50
До Тульчинської громади знову надійшла жахлива звістка. Захищаючи Україну, захищаючи усіх нас, у боротьбі з російськими загарбниками загинув житель села Тарасівка Андрій Швець.
11 Грудня, 2022 р., 08:17
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.
11 Грудня, 2022 р., 08:16
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!