26 Грудня, 2022 р., 08:19
25 грудня в Тульчині, в Центрі культури і дозвілля відбулася вистава «Подорож з Попелюшкою» за участю творчих колективів громади.
24 Грудня, 2022 р., 10:53
Шановні працівники архівних установ! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.
23 Грудня, 2022 р., 17:28
Програма економічного та соціального розвитку Тульчинської міської ради на 2023 рік розроблена з метою координації зусиль щодо всебічного розвитку території у 2023 році, що вимагатиме налагодження конструктивної співпраці з усіма органами влади, підприємствами, установами та організаціями громади усіх форм власності.
23 Грудня, 2022 р., 16:30
Нещодавно міський голова Валерій Весняний відвідав німецьке містечко Гаслох, що на землі Рейнланд-Пфальц аби встановити дружні відносини та налагодити співпрацю. Там відбулася зустріч з міським головою Тобіасом Меєром, який і став ініціатором нашого партнерства аби допомогти Тульчинській громаді.
23 Грудня, 2022 р., 09:33
Життя продовжується навіть в умовах жорстокої війни. Яскравим свідченням цього є діти, які народжуються в громаді щодня. Від 1 січня 2022 року в пологовому відділенні Тульчинської ЦРЛ народилося вже 338 діток. І ми маємо дбати про наше майбутнє, які будуть жити у щасливій та Незалежній Україні!
22 Грудня, 2022 р., 16:34
22 грудня відзначають своє професійне свято працівники енергетичної галузі України. З цієї нагоди міський голова Валерій Весняний завітав до СО "ТУЛЬЧИНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО", аби привітати колектив на чолі з директором Олександром Чорнопиським із Днем енергетика.
21 Грудня, 2022 р., 11:47
Нещодавно надіслали радіостанції нашому земляку Олександру Бойку та його побратимам. Захисники вже отримали рації і передають подяку німецьким партнерам, які їх придбали.
21 Грудня, 2022 р., 11:44
Кліпача Романа Володимировича в м.Бахмут нагородив особисто Президент України Володимир Зеленський.
20 Грудня, 2022 р., 18:47
Шановні водокористувачі, повідомляємо Вас, що 1 січня 2023 р. розпочнеться прийом звітів за формою № 2 ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води» за 2022 рік на Порталі електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України
20 Грудня, 2022 р., 16:45
Новий, колісний багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB моделі 3CX для КП «Благоустрій», придбаний за кошти бюджету Тульчинської міської ради. Загальна вартість екскаватора-навантажувача складає 3,9 млн грн