11 Листопада, 2022 р., 16:07
11 листопада 2022 року відбулося засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.
11 Листопада, 2022 р., 15:33
10 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч з головами територіальних громад області та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Участь у ній взяли перший заступники голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Анатолій Ткач, Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
10 Листопада, 2022 р., 17:36
Порядок денний комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади
10 Листопада, 2022 р., 17:20
10 листопада 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2023 рік. До обговорення були запрошені члени робочої групи, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та старости сільських населених пунктів. У засіданні робочої групи взяв участь міський голова Валерій Весняний. Під час засідання було розглянуто особливості формування видаткової частини бюджету громади на 2022 рік, проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками в межах прогнозних надходжень бюджету.  У процесі роботи заслухано керівників структурних підрозділів міської ради – відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини та управління соціального захисту населення міської ради щодо розрахункових показників бюджету за видатками. Наступне засідання робочої групи відбудеться згідно графіку.
09 Листопада, 2022 р., 14:41
Відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ отримав наш земляк Гаврилюк Володимир Миколайович.
09 Листопада, 2022 р., 08:18
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва! Щиро дякуємо всім працівникам клубних установ, бібліотек, музичних шкіл, музеїв, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси.
07 Листопада, 2022 р., 14:31
Відповідно до статті 8 Закону України «Про охорону праці» на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджувальні засоби. Працівники, які залучаються до разових робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварій, стихійного лиха тощо, що не передбачені трудовим договором, повинні бути забезпечені зазначеними засобами.
07 Листопада, 2022 р., 12:14
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 07 листопада 2022 року з початку року надійшло 213 300,1 тис.грн. податків і платежів, що становить 83,0% до річного плану, в тому числі за листопад місяць отримано 3 968,4 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 149 198,8 тис. грн. або 69,9% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 50 154,7 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 31 505,0 тис.грн., плати за землю – 16 131,4 тис.грн., податку на нерухоме майно – 2 413,3 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 105 624,0 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
07 Листопада, 2022 р., 10:48
Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» (ЄДРПОУ: 33649363) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні, що знаходиться за адресою: Вінницька обл. Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Шевченка, буд. 33 КП «Вінницяоблтеплоенерго» спеціалізується на постачанні пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Джерелами викиду забруднюючих речовин в атмосферу є димова труба газових котлів та димова труба твердопаливного котла. Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): азоту діоксид (0,1831), діазоту оксид (0,00312), ангідрид сірчистий (0,027), НМЛОС (0,035), вуглецю оксид (1,202), вуглецю діоксид (144,186), метан (0,0052), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (0,0187). Пропозиції та зауваження від громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті просимо надсилати протягом 30 днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел.: 0-800-216-433, ел. пошта: oda@vin.gov.ua.
06 Листопада, 2022 р., 08:13
Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!