17 Листопада, 2022 р., 08:52
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України                          у режимі онлайн та офлайн щодо:
17 Листопада, 2022 р., 08:49
Для зручності оплати адміністративного збору у відділі Центр надання адміністративних послуг Тульчинської міської ради, який розташований за адресою м. Тульчин, вул Миколи Леонтовича , буд. 65  встановлено програмно - технічний комплекс самообслуговування ( Термінал).
17 Листопада, 2022 р., 08:48
Прагнеш убезпечити себе та близьких у придорожній темряві – вдягай світловідбивнийбраслет на одяг!
16 Листопада, 2022 р., 10:24
Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи по інформуванню населення стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі, країні та в громаді.
15 Листопада, 2022 р., 11:25
Цього року наша країна входить у зимовий період у стані війни, і опалювальний сезон розпочався за складних умов. Сьогодні опалювальний сезон – частина військової операції, бо окупанти хочуть залишити населення України без світла і тепла.  На більшості промислових і сільськогосподарських підприємств використовується газове, електричне та дров'яне обладнання – це міна уповільненої дії, стан ризику, в якому працюють оператори котельні. І як результат – аварії, нещасні випадки, загибель людей.
15 Листопада, 2022 р., 08:50
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 14 листопада 2022 року з початку року надійшло 219 764,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 85,5% до річного плану, в тому числі за листопад місяць отримано 10 432,8 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 154 007,5 тис. грн. або 70,1% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 51 074,6 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 31 820,8 тис.грн., плати за землю – 16 637,6 тис.грн., податку на нерухоме майно – 2 508,9 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 109 894,7 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного, обласного та інших бюджетів.
14 Листопада, 2022 р., 09:56
Від щирого серця колектив міської ради вітає з Днем ​​народження чарівну колегу і бажає Вам сьогодні найоптимістичнішого настрою! Нехай кожна мить наповниться для Вас енергією, найшаленішими ідеями та новими зустрічами. Нехай Ваше життя стане барвистою мозаїкою, складеною з душевної гармонії, внутрішнього світла, нескінченного позитиву, і звичайно, безмежного здоров'я. Весь колектив бажає Вам лише гарного, доброго та світлого!
11 Листопада, 2022 р., 16:07
11 листопада 2022 року відбулося засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.
11 Листопада, 2022 р., 15:33
10 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч з головами територіальних громад області та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Участь у ній взяли перший заступники голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Анатолій Ткач, Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
10 Листопада, 2022 р., 17:36
Порядок денний комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади