28 Лютого, 2023 р., 17:12
Сьогодні, 28 лютого 2023 року, жителька Тульчинської громади Мочуляк Надія Максимівна святкує свій 100-річний ювілей. Це значуща подія не лише для самої ювілярки, а й для всієї її родини та нашої громади.
28 Лютого, 2023 р., 17:05
27 лютого 2023 року голова комісії Любов Рупіна провела засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та торгівлі.
28 Лютого, 2023 р., 12:54
27 лютого 2023 року під головуванням Геннадія Попівкера відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології, благоустрою та комунальної власності.
28 Лютого, 2023 р., 10:07
І з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року започатковано діяльність служби пробації в Україні. Відповідно до зазначеного нормативно-правового акту було сформовано територіальніпідрозділи пробації. Одним з них є Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, в якому на сьогодні індивідуально-виховну роботу зі всіма категоріями суб’єктів пробації здійснює 3 працівника відділу.
28 Лютого, 2023 р., 10:04
За оперативними даними,  на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарств України  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зріс рівень  травматизму.
27 Лютого, 2023 р., 15:15
24 лютого на черговій 37 сесії обласної Ради 8 скликання депутати  вирішили спрямувати Звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Прем’єр- міністра Великої Британії, Президента Французької Республіки, Федерального канцлера Німеччини, Президента Республіки Польща, Президента Литовської Республіки, Президента Латвійської Республіки, Президента Естонської Республіки, Прем’єр-міністра Держави Ізраїль, Організації Об’єднаних Націй, країн-членів НАТО та Європейського Союзу, всієї міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні.
27 Лютого, 2023 р., 15:14
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 27 лютого 2023 року з початку року надійшло 40 440,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 14,9% до річного плану, в тому числі за лютий місяць отримано 18 296,2 тис.грн. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 26 989,9 тис. грн. або 66,7% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 10 027,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 6 418,9 тис.грн., плати за землю – 2 736,5 тис.грн., податку на нерухоме майно – 784,8 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 20 001,9 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.
25 Лютого, 2023 р., 10:07
У Тульчинській громаді відбудуться благодійні концерти на підтримку ЗСУ Заслуженої артистки України Олени Білоконь:
24 Лютого, 2023 р., 20:06
Сьогодні, 24 лютого, в селі Бортники попрощалися із загиблим воїном Падюком Василем Вікторовичем. Він загинув у зоні бойових дій на сході України, віддавши своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Жорстока війна принесла в Бортники ще одну страшну звістку, яка сколихнула серця усієї Тульчинської громади. Невимовна втрата, пекучий біль, сум, сльози..
24 Лютого, 2023 р., 16:07
22 лютого 2023 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету. Захід відбувся за участю міського голови Валерія Весняного, начальника Тульчинської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторії Дзюбенко та начальника Тульчинського сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Алли Мельник. В ході роботи розглянуто питання податкового боргу до бюджету громади станом на 01.02.2023 року. До участі у засіданні були запрошені суб‘єкти господарювання – фізичні та юридичні особи, що мають податковий борг. Члени робочої групи заслухали пояснення окремих платників податків щодо причин заборгованості, проведено роз‘яснювальну роботу щодо необхідності здійснення платежів до бюджету вчасно і в повному обсязі. Стосовно платників податків, що не з‘явилися на засідання, розглянуто причини виникнення податкового боргу та прийнято  управлінські рішення.