04 Березня, 2023 р., 15:26
Українські військові щодня ризикують своїм життям, захищаючи нашу країну, виборюючи нашу перемогу і незалежність. Їм потрібна наша вдячність, підтримка та допомога, а мистецтво й музика, завжди нас об'єднували, і зараз допомагають підтримувати наших захисників.
03 Березня, 2023 р., 17:29
Війна внесла у діяльність міської ради чимало змін, зросла необхідність консолідувати зусилля, щоб ефективно протистояти зовнішнім викликам, спільно працювати над вирішенням нагальних завдань. Ніхто не був готовий до тих викликів. Проте оглядаючись назад, здається, що ми з основними впоралися, хоч і діяли навгад, бо плану дій не було.
03 Березня, 2023 р., 17:25
5 березня 2023 року о 17:00 в Тульчині виступить Батальйон гарного настрою Вінницькі! Концерт на підтримку Збройних Сил України відбудеться в Центрі культури і дозвілля, вул.М.Леонтовича, 62.
03 Березня, 2023 р., 16:32
2 березня 2023 році в Тульчинській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Алли Поваляєвої, начальника управління соціального захисту Тульчинської міської ради Алли Авраменко з представниками ГО «Лікарі без кордонів». Під час зустрічі обговорили основні проблемні питання ВПО, сімей , загиблих Захисників України , осіб , які  перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у громаді, з метою налагодження подальшої співпраці, взаємодії у вирішенні нагальних питань, наданні гуманітарної, психологічної допомоги та підтримки жителів громади.
03 Березня, 2023 р., 08:47
Вінниччина з перших днів війни приймає жителів регіонів, де ведуться бойові дії, тут їм допомагають знайти не лише тимчасовий прихисток, а й роботу. Від початку бойових дій до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися 4102 особи з числа внутрішньо переміщених громадян, з них 3541 – набули статусу безробітного. Загалом з 24 лютого 2022 року за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості вже вдалося працевлаштувати 975 переселенців. Найчастіше внутрішньо-переміщені особи працевлаштовуються на підприємства, які займаються торгівлею, виробництвом, будівництвом, у лікарняні та медичні заклади, а також у заклади громадського харчування.
01 Березня, 2023 р., 16:36
До загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень-лютий 2023 року надійшло 44 674,5 тис.грн. власних доходів, що становить 16,4% до річного плану. Планові показники на 2 місяці не виконано, до плану не поступило 273,5 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 6 998,1 тис.грн. або на 18,6%.
01 Березня, 2023 р., 16:32
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ: Новий порядок бронювання військовозобов’язаних
01 Березня, 2023 р., 13:01
2 березня 2023 року о 10.00 год. в конференц-залі (3 поверх) Тульчинської міської ради відбудеться засідання комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.
01 Березня, 2023 р., 10:12
5 березня 2023 року о 17:00 Батальйон гарного настрою «Вінницькі» в Тульчині!
01 Березня, 2023 р., 10:09
25 лютого 2023 року в с.Ободівка проводився відкритий обласний турнір з вільної боротьби пам‘яті Олександра Пухальського. В змаганнях взяли участь вихованці Тульчинської ДЮСШ.