Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

21 Червня, 2017 р., 09:17
Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами фіскальної служби (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають або вручають платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України.
21 Червня, 2017 р., 09:12
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р. №440 неприбутковим установам та організаціям до 1 липня 2017 року необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України та надати копії таких документів з заявою форми 1-РН до контролюючого органу.
21 Червня, 2017 р., 09:09
Не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп, зокрема, платники податків, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).
21 Червня, 2017 р., 09:04
Днями у Тульчинському відділенні Немирівької ОДПІ проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податкові сервіси ДФС України. Електронна звітність».
21 Червня, 2017 р., 09:00
Тульчинське відділення немирівської ОДПІ повідомляє, що оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV Кодексу, пп. 162.1.1 п. 162.1 ст. 162 якого встановлено, що платниками податку є, зокрема, фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи. Іноземні доходи - це доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України, які є об'єктом оподаткування резидента (пп. 163.1.3 п. 163.1 ст. 163 Кодексу).
13 Червня, 2017 р., 14:19
Працівники Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ 08 червня провели плановий семінар для платників податків. Аліна Чорноморець ознайомила бухгалтерів та підприємців із змінами в податкову законодавстві, які  відбулися  за період з квітня-травня поточного року, зокрема:
13 Червня, 2017 р., 14:17
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що суб’єкти господарювання можуть подавати документи та отримати ліцензії у центрі обслуговування платників, за адресою: м. Тульчин, вул..М.Леонтовича,51, ЦОП, 1 поверх, каб.№12
13 Червня, 2017 р., 14:16
З метою роз’яснення норм податкового у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбулась зустріч «за круглим столом» керівника інспекції Віталія Чуби  та суб’єктів господарювання району.
13 Червня, 2017 р., 14:15
Як здійснити коригування єдиного податку у разі повернення авансу покупцю?
13 Червня, 2017 р., 14:14
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями немає.