Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

19 Квітня, 2017 р., 11:54
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує , що з 2016 року необхідно нарахувати єдиний внесок (у загальному випадку ставка — 22%) на виплати за рахунок коштів роботодавців середнього заробітку працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятим на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує нацбезпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та/або введення воєнного стану.
19 Квітня, 2017 р., 11:45
Декларування вперше здійснюється за оновленою згідно наказу МФУ від 15.09.2016 № 821 формою Декларації про майновий стан і доходи, про що Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляли .
19 Квітня, 2017 р., 11:36
ПДФО та військовий збір — це податки, з утриманням яких зіштовхуються фактично всі підприємства та підприємці незалежно від специфіки їх діяльності. Відповідно, виникає необхідність щокварталу звітувати за формою № 1ДФ.
11 Квітня, 2017 р., 13:03
Постановою КМУ від 16.03.2017 року №231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Законодавством встановлено обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій при реалізації технічно складних побутових товарів.
11 Квітня, 2017 р., 13:00
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що податкова накладна складається за формою та в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307 (далі — Порядок №1307).
11 Квітня, 2017 р., 12:54
Декларування вперше здійснюється за оновленою згідно наказу МФУ від 15.09.2016 № 821 формою Декларації про майновий стан і доходи, про що Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляли .
04 Квітня, 2017 р., 16:05
За правилами пп. 166.1.3 ПКУ, громадяни — платники ПДФО мають право включити до податкової знижки частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом.
04 Квітня, 2017 р., 16:02
Неприбуткові організації, включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр), яким було повідомлено про невідповідність вимогам п. 133.4 ПКУ, а житлово-будівельним кооперативам — про відсутність завірених ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом, для включення в новий Реєстр зобов’язані до 01.07.2017 р. привести свої документи у відповідність до норм чинного законодавства та в цей же строк подати копії таких документів контролюючому органу.
04 Квітня, 2017 р., 16:00
У суботу, 1 квітня, Міністерство фінансів запустило електронний реєстр відшкодування ПДВ. Наразі відбувається наповнення реєстру інформацією. Про це повідомляється на офіційному сайті Мінфіну.
04 Квітня, 2017 р., 15:56
Неприбуткові установи й організації, визначені п. 133.4 ПКУ, мають право не подавати до контролюючих органів звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та фінансову звітність у разі відсутності об’єктів оподаткування чи показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог ПКУ, у т.ч. у фінансовій звітності, оскільки вона подається як додаток до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та є її невід’ємною частиною.