25 Березня, 2024 р., 09:37
В умовах війни, яку розгорнула росія на нашій вільній Україні, робота працівників Служби безпеки України є особливо важливою та значимою. Вдячні працівникам СБУ, які з честю виконують покладені на них обов’язки, служать Україні та самовіддано дають відсіч російському окупанту на різних фронтах боротьби із загарбником. В основі вашої щоденної, кропіткої праці – турбота про інтереси держави та безпека кожного громадянина нашої країни.
25 Березня, 2024 р., 08:31
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і мирного неба.
24 Березня, 2024 р., 18:35
Завтра, 25 березня 2024 року будемо зустрічати ще одного Героя, загиблого Когута Івана Івановича з с.Ковалівка Немирівської громади.
24 Березня, 2024 р., 17:36
Завтра, 25 березня 2024 року о 11:00 год в м.Тульчин живим коридором будемо зустрічати загиблого Героя Процька Івана Олексійовича з с.Мазурівка.
24 Березня, 2024 р., 15:37
Сьогоднішній день назавжди залишиться чорним і сумним для у сіх жителів села Дранки та села Одаї, а також для усієї нашої Тульчинської громади.
23 Березня, 2024 р., 16:42
Завтра, 24 березня 2024 року будемо зустрічати Героя, загиблого воїна, жителя села Одаї, БОЙКО Романа Михайловича.
23 Березня, 2024 р., 12:43
У зв’язку із нещодавніми пошкодженнями які отримала енергогенеруюча інфраструктура України в результаті терористичних дій країни агресора потужності виробництва електричної енергії тимчасово знижено.
22 Березня, 2024 р., 16:44
Із сумом, болем та жалем повідомляємо ще одну жахливу звістку – ми втратили ще одного воїна, жителя села Одаї, БОЙКО Романа Михайловича (27.07.1977 р.н.).
22 Березня, 2024 р., 16:21
Виконавчим комітетом Тульчинської міської ради з 23 лютого 2024 рокуоголошенконкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,що не виходять за межі Тульчинської міської територіальної громади.
22 Березня, 2024 р., 15:46
Янголом неба став наш земляк, 38-річний житель села Мазурівка ПРОЦЬКО Іван Олексійович.