13 Листопада, 2018 р., 12:28
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
09 Листопада, 2018 р., 14:12
Тульчинська міська рада звертає Вашу увагу на набрання чинності 11 грудня 2018 року окремими нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», який передбачає розмежування таких видів економічної діяльності як розподіл та постачання електричної енергії. Зазначені норми, зокрема, передбачають необхідність споживачам електричної енергії, у тому числі бюджетним установам та комунальним підприємствам, обрати нового постачальника такої енергії і укласти з ним відповідний договір. У тому разі, якщо споживач не зможе обрати собі постачальника електроенергії, забезпечувати його електроенергією у строк до 90 днів буде постачальник «останньої надії», що визначатиметься на відповідній території Кабінетом Міністрів України.
08 Листопада, 2018 р., 08:40
З 10 листопада 2018 року розпочинається волейбольний турнір Аматорської ліги Вінницької області з волейболу в якому приймає участь і команда Тульчинського району. Перші зональні змагання в яких приймають участь команди Іллінецького, Крижопільського та Тульчинського районів відбудуться 10 листопада 2018 року в спортивному залі Тульчинської ДЮСШ. Початок змагань 11.00. Запрошую любителів волейболу та жителів району підтримати наших спортсменів та отримати задоволення від перегляду матчів.
22 Жовтня, 2018 р., 15:08
Шановні жителі Тульчинської  об’єднаної територіальної громади (міста Тульчина, с. Суворовське, с-ща Пестеля, с. Тиманівка, с. Ганнопіль, с. Дранка, с. Одаї), просимо Вас звернути увагу на те, що прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради з 22 жовтня 2018 року буде проводитися за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 65, 4-й поверх, каб. 43, відповідно до графіку:
17 Жовтня, 2018 р., 09:32
18 жовтня 2018 року відбудеться вулична акція "Хода за свободу" - це мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п'ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. В Україні в 2018 до цієї акції долучаються усі міста країни.
10 Жовтня, 2018 р., 16:18
Адміністрація Тульчинського газового господарства нагадує, що з 17 вересня і по 17 жовтня проводиться «Місячник з безпечного і заощадливого використання газу в побуті». Прохання до всіх споживачів при експлуатації газових приладів суворо дотримуватись правил користування. При виявленні запаху газу негайно перекрийте всі крани, провітріть приміщення і викличте аварійну газову службу по телефону «104». Не забувайте вчасно розраховуватись за спожитий газ.
08 Жовтня, 2018 р., 09:41
На виконання Плану заходів з підготовки проекту бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки, фінансовим управлінням Тульчинської міської ради розроблено та затверджено Інструкцію з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту бюджету громади, затверджену наказом фінансового управління Тульчинської міської ради №31 від 01.10.2018 року.
03 Жовтня, 2018 р., 15:36
Тульчинська міська рада запрошує на роботу наглядача за міським кладовищем (біля телевежі). Заробітна плата за попередньою домовленістю.
24 Вересня, 2018 р., 15:37
Довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, відповідно до рішення виконавчого комітету від 19 вересня 2018р. №172, видаються спеціалістом І категорії з питань формування та ведення реєстру територіальної громади за адресою: вул. Миколи Леонтовича, буд.86 (бувше приміщення РАЦС).
14 Вересня, 2018 р., 15:39
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: - провідного спеціаліста бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Тульчинської міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років).