12 Квітня, 2019 р., 11:01
         Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України,  згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проект рішення «Про встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».
09 Квітня, 2019 р., 11:39
Запрошуємо юридичних та фізичних осіб-підприємців на зустріч із організаторами Operafest Tulchyn. Нарада буде особливо корисною для представників готельно-ресторанного бізнесу, сфери послуг та роздрібної торгівлі. Головна тема обговорення – співпраця під час фестивалю Operafest Tulchyn 2019. Чекаємо на вас завтра, 10 квітня, о 14 годині у залі засідань будинку рад.
08 Квітня, 2019 р., 11:26
Оголошуємо сертифікацію закладів та підприємців, які надають послуги у сервісній сфері:
05 Квітня, 2019 р., 10:37
З 8 квітня 2019 року до маршруту міського автобусу буде внесено зміни, а саме - рух по вул.Воїнів Інтернаціоналістів.
03 Квітня, 2019 р., 14:51
4 квітня 2019 року у закладах освіти Тульчинської громади проводиться мистецький захід «#Марафон_Квітка_Тульчин», метою якого є популяризація феномену української народної пісні. Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради. Ми впевнені, що при підтримці учителів і бажанні дітей проведення таких мистецьких подій стане гарною традицією у закладах освіти ОТГ.
01 Квітня, 2019 р., 17:00
Тульчинська міська рада просить підтримати проведення всеукраїнської щорічної благодійної акції «Назустріч Мрії» Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні Духом», яка пройде з 2 квітня по 25 травня 2019 року.
29 Березня, 2019 р., 11:16
В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 09 квітня 2019 року буде проведено круглий стіл на тему: «Що варто знати про експорт до ЄС».