19 Квітня, 2021 р., 12:07
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 19 квітня 2021 року з початку року надійшло 58 604,3 тис. грн. податків і платежів, що становить 76,5 % до планових показників на 4 місяці, в тому числі за квітень місяць – 9 038,7 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 37 956,9 тис. грн. або 64,8 % до усіх надходжень.  Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 15 124,3 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 9 605,1 тис.грн., плати за землю – 4 812,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 690,5 тис.грн.  Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 31 802,9 тис.грн. державних субвенцій.
16 Квітня, 2021 р., 15:27
14 квітня 2021 в зоні ООС зупинилось серце чудової людини, жителя с. Нестерварка Ігоря Аншби, який захищав українську землю з самого початку війни з Росією. Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам та друзям полеглого захисника! Вічна пам’ять Герою!
15 Квітня, 2021 р., 09:10
Немирівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області (далі – відділення) інформує, що на виконання вимог Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105-ХІV (зі змінами) та Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно- курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39, зі змінами (далі – Порядок № 39) здійснює роботу по направленню на реабілітаційне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей.
14 Квітня, 2021 р., 11:32
В рамках Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група), відповідно до Умов Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») (додаток до листа МОН від 14.11.2018 року №1/9-700), було проведено шкільні у закладах загальної середньої освіти міської ради та міський етапи конкурсу.
12 Квітня, 2021 р., 11:30
В зв’язку з оголошенням карантину та з метою уникнення розповсюдження Covid-19, викликаного  коронавірусом SARS-CoV-2, триває проведення консультацій із громадськістю в режимі on-line. Зміст проєкту винесеного на обговорення: обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської територіальної громади»
12 Квітня, 2021 р., 11:04
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 12 квітня 2021 року з початку року надійшло 54 001,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 70,5% до планових показників на 4 місяці, в тому числі за квітень місяць – 4 435,6 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 34 733,0 тис. грн. або 64,3% до усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 14 086,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 8 882,1 тис.грн., плати за землю – 4594,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 593,9 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 27 689,8 тис.грн. державних субвенцій.
09 Квітня, 2021 р., 15:58
Шановні батьки! Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради повідомляє, що відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради № 63 від 30.03.2021 року «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради у 2021 році» прийом заяв до 1 класу у заклади загальної середньої освіти міської ради розпочинається з 01 квітня 2021 року. У період карантину директори шкіл організовують режим прийому документів та їх копій електронною поштою у сканованій формі без цифрового підпису.
08 Квітня, 2021 р., 15:16
Сьогодні, 8 квітня 2021 року, в Тульчинській міській раді відбулося перше засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету. Робоча група утворена з метою координації дій, пов’язаних із забезпеченням виконання дохідної частини бюджету громади,  своєчасності та повноти сплати податків та платежів, здійсненням контролю за дотриманням вимог законодавства суб’єктами господарювання, фізичними особами - підприємцями, що здійснюють діяльність на території Тульчинської міської територіальної громади, врегулюванням проблемних питань у сфері земельних відносин.
08 Квітня, 2021 р., 10:20
Вакцинація відбувається поетапно. Спочатку вакцинують усіх, хто найбільше потребує захисту і допомагає іншим: