07 Червня, 2022 р., 11:42
У четвер, 9 червня, у Тульчинській дитячій музичній школі звучатиме класична музика у виконанні відомого скрипаля Кирило Стеценко . Виступ відбудеться у рамках благодійної концертної програми “Дух України”.
07 Червня, 2022 р., 10:22
Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги.
06 Червня, 2022 р., 15:09
Кожного для військові російської федерації вчиняють воєнні злочини на території України. Аби жодне порушення прав людини не лишилось непокараним, сьогодні із завдань всіх правоохоронних органів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування є забезпечення плідної, узгодженої, скоординованої та кропіткої роботи по фіксуванню цих фактів.
06 Червня, 2022 р., 15:08
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 06 червня 2022 року з початку року надійшло 90 611,8 тис.грн. податків і платежів, в тому числі за червень місяць отримано 973,3 тис.грн., що становить 35,3% до річного плану.
06 Червня, 2022 р., 15:04
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ
06 Червня, 2022 р., 15:03
За 5 місяців поточного року до цільового фонду бюджету громади надійшло 940,6 тис.грн., в тому числі - благодійні внески на заходи із територіальної оборони – 931,8 тис.грн., з них від o сільськогосподарських підприємств – 587,6 тис.грн., o фізичних осіб-підприємців та жителів громади - 258,3 тис.грн., o юридичних осіб – підприємств, установ та організацій громади – 85,9 тис.грн.
04 Червня, 2022 р., 19:23
Сьогодні в місті організували цілий ряд культурних, спортивних  і розважальних заходів для дітей. У зв'язку з тим, що 1-3 червня оголошено Днями жалоби у громаді, заходи до Міжнародного Дня захисту дітей перенесли на 4 червня.
03 Червня, 2022 р., 18:17
З метою сприяння відновленню та адаптації економіки територіальних громад, місцевих бюджетів, підтримки підприємців та розвитку експорту, Державною установою «Офіс розвитку підприємництва та експорту» спільно з громадською спілкою «Центр розвитку інновацій», національним проектом з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес та партнерами, які долучилися, започатковано Ініціативу для оцінювання реального стану та потреб бізнесу у територіальних громадах України.
03 Червня, 2022 р., 17:42
Сьогодні, 3 червня Тульчинська громада попрощалась із загиблим правоохоронцем Ярославом Колесником.