26 Січня, 2023 р., 17:56
Сьогодні Тульчинська громада проводжала в останню путь військовослужбовця Валенина Балика, який загинув захищаючи свою рідну Україну.
26 Січня, 2023 р., 15:21
СЕКТОР «ТУЛЬЧИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ: "Звільнення з роботи за власним бажанням-три важливі моменти"
25 Січня, 2023 р., 16:38
Сьогодні Тульчинська громада навколішки зустрічала Валентина Балика, який загинув у бою за нашу Батьківщину біля населеного пункту Первомайське Донецької області.
25 Січня, 2023 р., 11:19
Траурний кортеж буде їхати орієнтовно о 15.00 год, за таким маршрутом: с. Нестерварка, м. Тульчин - вул. Незалежності (в'їзна арка), вул. Суворова, вул. Миколи Леонтовича (від кінотеатру до магазину АТБ), вул.Гагаріна, вул.Пестеля у село Суворовське (Білоусівка).
24 Січня, 2023 р., 12:49
Протягом 2022 року, у рамках урядового проєкту єРобота, реалізувалася масштабна програма видачі мікрогрантів на власну справу. З 01 липня по 12 грудня 2022 року пройшло 12 періодів прийому заяв. Вінниччина увійшла до пʼятірки з найбільшою кількістю ухвалених рішень по державі.  Завдяки цій програмі 190 підприємців регіону отримали мікрогранти на суму 43,9 млн. грн. для створення нового або розширення діючого бізнесу.  Відповідно до умов програми, отримувачі мікрогрантів створять 358 нових робочих місць. Серед напрямків підприємництва - пошиття одягу, відкриття кафе та кав'ярень, забезпечення населення питною водою, надання послуг (освітніх, дизайнерських, театральних, стоматологічних, косметологічних, перукарських та манікюрних), виробництво пластикових виробів та меблів, ремонт та обслуговування автотранспорту, вирощування грибів, виготовлення натуральних цукерок тощо. Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0 (432) 55-17-96,  +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24. Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa
24 Січня, 2023 р., 12:46
23.01.2023 року під головуванням голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:
24 Січня, 2023 р., 08:12
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.   Зичимо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.  Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
23 Січня, 2023 р., 14:47
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 23 січня 2023 року з початку року надійшло 12 436,8 тис.грн. податків і платежів, що становить 4,6% до річного плану. Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 8 575,4 тис. грн. або 69% від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 2 891,0 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 2 131,9 тис.грн., плати за землю – 527,6 тис.грн., податку на нерухоме майно – 181,4 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 9 440,7 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.
23 Січня, 2023 р., 13:05
У бою з російськими окупантами під Бахмутом загинув Балик Валентин Олексійович, житель с.Суворовське (02.02.1979 р.н.).
22 Січня, 2023 р., 15:13
Смуток оповив обличчя рідних, друзів, односельчан та жителів громади, які прийшли віддати шану своєму Герою.