07 Травня, 2024 р., 16:20
На засіданні 63 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання, що відбулася 07 травня 2024 року, до бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік внесено наступні зміни:
07 Травня, 2024 р., 15:54
Система безоплатної правничої допомоги вже четвертий рік поспіль об’єднує однодумців у  "волонтерський правозахисний рух". Волонтери та параюристи щоденно допомагають долати барʼєри вирішення питань правовим способом та розповідають іншим, куди звернутись до системи БПД на місцях. Побачивши оголошення про проєкт «Волонтер БПД», пан Олександр без вагань заповнив анкету волонтера, адже з власного досвіду знає про важливість доступних юридичних консультацій.
07 Травня, 2024 р., 15:53
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
06 Травня, 2024 р., 18:43
З метою забезпечення реалізації Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись рішенням виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 20.03.2024 року № 104 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2024рік», управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради проводить повторний конкурс із визначення стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.
06 Травня, 2024 р., 15:07
ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
06 Травня, 2024 р., 14:29
Оголосшено старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»  Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, запрошує вас стати частиною цього важливого руху. Чи ви є майстром слова, художником, фотографом, чи маєте інші таланти - ваші ідеї про безпеку праці заслуговують на увагу! Що вас чекає? - Відзнака інноваційних ідей та рішень для безпеки на робочому місці. - Підтримка кращих фахівців в галузі охорони праці. - Ваш шанс презентувати ефективні програми психосоціальної підтримки. - Унікальна можливість виразити ваше бачення через творчість і надихнути інших!
06 Травня, 2024 р., 12:35
24 травня 2024 року буде проведено особистий прийом громадян заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гуріним Олександром Юрійовичем:
06 Травня, 2024 р., 10:46
На території Тульчинського району з 7 по 10 травня 2024 року на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики інфекційних хвороб тварин у Вінницькій області на 2024 рік проводиться весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин.
06 Травня, 2024 р., 10:38
За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 06 травня 2024 року з початку року надійшло 98785,4 тис.грн. податків і платежів, що становить 31% до плану на рік, в тому числі за травень місяць отримано 2730,0 тис.грн.