07 Березня, 2017 р., 11:16
 Дорогі, жінки!  Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем – 8 Березня! Починається весна, оживає природа, народжуються нові надії. Важко було б знайти більш чудову нагоду, аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя і без якої не було б у світі стільки любові й тепла.
06 Березня, 2017 р., 12:17
2 березня 2017 року було підписано Угоду про співпрацю між Тульчинською міською радою та Єврорегіоном "Дністер".
06 Березня, 2017 р., 12:06
Єдиний соціальний внесок у 2017 році . Підсумки поточного року - звітує фіскальна служба району .
06 Березня, 2017 р., 11:40
Після холодної зими природа посилає нам першоцвіти, які пробуджують життя, які є провісниками весни, відродження. Не дивлячись на те, що за продаж червонокнижних рослин порушникам загрожує штраф, білими підсніжниками, блакитними пролісками, фіолетовим шафраном торгують майже неприховано. Найбільш поширений у наших місцях підсніжник білосніжний.
02 Березня, 2017 р., 08:47
Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом  Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошують до участі в освітньому семінарі для молоді, організованому з метою надання актуальної інформації щодо можливостей  навчання і проведення наукових досліджень в польських ВНЗ.  Дата проведення: 10-13 квітня, 2017 року.
01 Березня, 2017 р., 09:22
Відкриття проекту відбулось 28 лютого, в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів області. На Вінниччині проект «Академія управління територією» реалізується за підтримки міжнародного Фонду Ганса Зайделя, а започаткований він був минулого року.
01 Березня, 2017 р., 08:27
Які правові норми необхідно вивчити власникам інтернет-магазинів. Працівник у відпустці без збереження заробітної плати — як нарахувати ЄСВ?