Тульчинська міська територіальна громада

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Міжнародний День людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій.

15:25 02.12.2022

2 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року прийняли Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

12:11 02.12.2022

Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Рішенням 11 позачергової сесії Тульчинської міської ради 8 скликання №718 від 20.05.2021 року на території громади було створено відділення-притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

12:05 25.11.2022

До уваги жителів громади!

Тульчинська територіальна громада повідомляє, що ВТО ВФСТ «Колос» спільно з польським партнером Фундацією «Братерство» та Міжнародною громадською організацією «Україна-Польща-Німеччина» при підтримці муніципалітету міста «Криниця- Здруй» організовує табір для дітей.

08:38 15.11.2022

Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть, поки людинa може допомaгaти iншим

Щиро вiтaю iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

14:19 04.11.2022

Тульчинська територіальна громада з початку війни прихистила більше семи тисяч транзитних переселенців

У зв’язку із веденням активних бойових дій на території нашої країни, наявні реальні загрози життю та здоров’ю людей, осіб з інвалідністю та осіб похилого віку змушені були шукати прихисток в закладах системи соціального захисту населення .

16:09 02.11.2022