Тульчинська міська територіальна громада

Обгрунтування потреби у проведенні конкурентних процедур закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі

1.  Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради; 23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, провулок Брацлавський, будинок 6; код за ЄДРПОУ — 42111053; категорія замовника —юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.                . 2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі (Volksvagen T6.1 Caravelle або еквівалент).

15:35 20.10.2021

Легковий автомобіль типу «мінівен» (VolksvagenT6.1 Caravelle або еквівалент)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

15:10 04.10.2021