Сьогодні в селі Кинашів попрощалися з Героєм - Олійником Віталієм Петровичем

Дата: 21.03.2023 20:17

Ця гірка чергова втрата вкотре нагадала жителям про пекло війни, де гине цвіт української нації.
Олійник Віталій Петрович народився 11 серпня 1981 року, проживав в селі Кинашів Тульчинської громади. Навчався у Тульчинському ліцеї №1, після чого здобував професійну освіту у ВПУ №41.
У 2015 році проходив строкову службу у Житомир.
До призову на військову службу по мобілізації, працював на ТОВ "ТЕРРАФУДДЕВЕЛОПМЕНТ".

Солдат, Віталій Петрович служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.
17 березня 2023 року виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Первомайське Донецької області наш земляк загинув.

Залишилась без чоловіка дружина Світлана Миколаївна, без батька - син Максим, без брата - два менших брати Дмитро і Сергій. Висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної важкої втрати.

Сьогодні, у Кинашеві Героя пронесли крізь живий коридор рідними вулицями.
Провести в останню дорогу 40-річного земляка прийшли його рідні, друзі, побратими, представники місцевої влади та небайдужі мешканці.
Чин похорону відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів.
Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз, міський голова Валерій Весняний, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко, протоієрей Іоан Смагло.
Жителі Кинашева попрощалися з Віталієм Петровичем під звуки гімну України та військовий салют.
Поховали Героя на кладовищі у рідному Кинашеві.

Він був надійним, вірним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили та цінували, таким його виховали. Віталій Петрович віддав своє життя за нашу свободу, за рідну землю, за свою сім’ю. Пам’ятаймо та шануймо цей подвиг, кожен на своєму місці виборюючи спільну Перемогу.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!