Сьогодні у Тульчинській громаді знову сумом та жалобою оповитий день.

Дата: 21.03.2023 18:55

21 березня 2023 року в селі Журавлівка попрощалася зі захисником - солдатом Колесовим Олексієм Михайловичем.
Він служив стрільцем номер-обслуги 2 парашутно-десантної роти 1 парашутно-десантного батальйону.

Колесов Олексій Михайлович, народився 24 травня 1987 року в Угорщині в сім'ї військового. Невдовзі з мамою Тетяною Володимирівною повернулися в рідне село Журавлівка.
З 1993 до 2004 року Олексій навчався в Журавлівській середній школі.
Після школи навчався в Одеському державному університеті на факультеті кібернетики, згодом перевівся на історичний факультет.
З 2010 року працював вчителем історії в Журавлівській ЗШ I-IІІ ступенів, але в січні 2011 року звільнився. Певний час проживав в м. Одеса, де займався підприємництвом, згодом працював за кордоном.
Декілька останніх років проживав в селі Журавлівка, де займався разом з мамою домашнім господарством.
Влітку 2022 року був мобілізований до ЗСУ. Після навчання в Житомирі, був направлений на навчання за кордон.

На жаль, 15 березня 2023 року Олексій Михайлович загинув в бою за свою Батьківщину поблизу населеного пункту Червонопопівка Луганської області. Він був відданий військовій присязі та бойовому товариству. За Україну, її свободу та незалежність віддав найдорожче - своє життя.

Попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади, всі хто його знав і поважав.

Слова співчуття висловили директор Журавлівського ліцею Монастирук Юрій Вікторович, представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Дмитро Палагнюк, вчитель Григорій Шкатула, настоятель Журавлівського храму о.Олександр.

Поховали Олексія Михайловича з усіма належними військовими почестями на кладовищі рідного села Журавлівка.

Загибель Колесова Олексія Михайловича - важка втрата і велике горе для сім'ї, друзів, побратимів та односельчан, але його мужність, сила та відданість Україні назавжди залишаться в пам'яті та серцях українців.
Тульчинська громада та Україна буде завжди пам'ятати героїв, які віддали своє життя за неї.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким… Вічна пам’ять…
Герої не вмирають!