Тульчинська громада втратила на фронті ще одного земляка - Олійника Віталія Петровича

Дата: 18.03.2023 17:39

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої громади. Війна й ненависні окупанти обірвали життя мужнього захисника, патріота, який захищав незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.

Олійник Віталій Петрович народився 11 серпня 1981 року, проживав в селі Кинашів Тульчинської громади.
Солдат Олійник Віталій Петрович служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, відважний боєць, справжній патріот, який виконував свій обов’язок до кінця. 17 березня 2023 року виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Первомайське Донецької області наш земляк загинув.

Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати. Неможливо загоїти біль та гіркоту втрати, але добрий, світлий спомин про нашого захисника – сильніший за смерть. Пам’ять про Віталія Петровича назавжди залишиться в наших серцях.Вічна пам’ять і слава українському воїну!