Дата: 17.03.2023 11:38

У Тульчинській центральній районній лікарні відкрили оновлену кімнату виписки новонароджених, яка була обладнана в рамках інфраструктурного проекту «Щасливої долі».

Загальна вартість проекту склала 242,7 тис. грн.

Завдяки спільним зусиллям Благодійного Фонду "МХП-Громаді", Тульчинської та Вапнярської громад, ГО «Життя та розвиток громади» і власних коштів підприємства вдалося відновити кімнату для виписки новонароджених та втілити ідею проекту.

На відкритті був Андрієць Петро, регіональний керівник із соціальних проєктів БФ «МХП - громаді, а також завітала Народний депутат Лариса Білозір, яка пообіцяла продовжити роботу над оновленням пологового відділення.

За 2022 рік тут народилися близько 345 малюків. Ремонтні роботи та обладнання кімнати сприятимуть комфортнішому перебуванню породіль та новонароджених.

Головний лікар Галина Роспутна висловила подяку всім, хто долучився до реалізації проекту.