Ще одна сумна звістка прийшла в Тульчинську громаду

Дата: 17.03.2023 18:37

Фото без описуЩе одна сумна звістка прийшла в Тульчинську громаду. Лави небесного війська поповнились нашим земляком Колесовим Олексієм Михайловичем, який загинув у бою за свободу та незалежність України.

Олексій Михайлович народився у 1987 році, проживав в с.Журавлівка.

Солдат Колесов Олексій Михайлович, служив стрільцем номер-обслуги 2 парашутно-десантної роти 1 парашутно-десантного батальйону.

Він був відданим військовій присязі на вірність українському народу та мужньо виконував свій військовий обов’язок. Але, на жаль, 15 березня 2023 року загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність, поблизу населеного пункту Червонопопівка Луганської області.

Родина Олексія Михайловича, наша громада та українська армія втратила справжнього героя, який віддав своє життя за захист нашої держави та її майбутнього.
Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олексія Михайловича, всім тим, хто його знав і поважав. Його подвиг назавжди в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять Герою!