Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє

Дата: 17.03.2023 10:46

Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2023 року No 154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів» та внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року No 1069 «Перелік видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд». Повноваження щодо здійснення державного ринкового нагляду за аерозольними розпилювачами покладено на ДСНС України. З метою виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року No 1400 «Деякі питання захисту права споживачів (користувачів) щодо безпечності нехарчової продукції», здійснення належного моніторингу причин і кількості звернень споживачів, причин і кількості нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (користування) аерозольними розпилювачами та з метою встановлення належного контролю за місцями їх реалізації та виявлення продукції, яка не відповідає вимогам Технічного регламенту аерозольних розпилювачів, просимо Вас повідомляти орган ринкового державного нагляду (ГУ ДСНС України у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця віл. 600-річчя, 11).

Тульчинське РУ ГУ ДСНС Україн у Вінницькій області