Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 30.01.2023 року

Дата: 30.01.2023 16:17

За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 30 січня 2023 року з початку року надійшло 18 431,8 тис.грн. податків і платежів, що становить 6,8% до річного плану.
Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 11 919,6 тис. грн. або 64,6% від усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 4 887,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 3 432,3 тис.грн., плати за землю – 1 141,6 тис.грн., податку на нерухоме майно – 257,6 тис.грн.

Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 9 626,4 тис.грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.