В Білоусівці попрощалися із захисником Шуляком Максимом Володимировичем

Дата: 22.01.2023 15:13

Смуток оповив обличчя рідних, друзів, односельчан та жителів громади, які прийшли віддати шану своєму Герою.

Шуляк Максим Володимирович народився 8 березня 1989 року в м.Гайсин. Дитячі роки провів в селі Білоусівка біля бабусі Ліди Сергіївни.
Навчався у м.Немирів та у с.Білоусівка. Навчався у фінансово-економічному університеті у м.Вінниці.
У 2009 році проходив строкову службу у Збройних Силах України.
У 2012 році закінчив Державний податковий університет в м.Ірпінь.
З 2014 року працював на ТОВ «Вінницька птахофабрика» та ТОВ «ЛВН Лімітед».
31 травня 2022 року пішов добровольцем на війну. Солдат Шуляк Максим Володимирович служив гранатометником 1 механізованого відділення - бойової машини 3 механізованого взводу 3 механізованої роти військової частини А4472.

15 січня 2023 року в Донецькій області 33-річний Максим Володимирович помер.

Він віддав своє життя за всіх нас, за нашу святу українську землю і наш український народ.

Йому б ще жити, мріяти, кохати, складати плани на майбутнє, але не судилося, бо почалася війна, а з нею прийшов смуток, біль та горе.

Надзвичайно важко сьогодні рідним - матері, батьку, брату та бабусі, плачуть рідні, друзі, односельчани, в скорботі Тульчинська громада.

Поховали воїна на кладовищі в селі Білоусівка, де і пролунав для нього останній гімн України. Почесна варта здійснила військовий салют пошани.

Світлий, добрий спомин про нашого Героя Максима вічно житиме в серцях усіх, хто знав і любив, доброго, чуйного, вірного сина Батьківщини.

Вічна пам’ять!
Вічна слава Максиму Володимировичу!