Тульчинська міська територіальна громада

ОГОЛОШЕННЯ про громадське обговорення проєкту рішення «Про бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2023 рік»

Дата: 05.12.2022 12:36

Відповідно до Бюджетного регламенту міської ради та з метою забезпечення конституційних прав громадян щодо створення можливості брати участь в обговоренні нагальних проблем, на які спрямовуються кошти бюджету громади, Тульчинська міська рада проводить громадське обговорення проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2023 рік в режимі  on-line.
До обговорення запрошуються жителі Тульчинської міської територіальної громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та суб'єктів господарювання.

Пропозиції просимо надавати до фінансового управління Тульчинської міської ради за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 86, або надсилати на електронну пошту tulchinotg@gmail.com з поміткою «Бюджет 2023» в термін до 12 грудня 2022 року.

Візуалізована презентація проєкту бюджету та проєкт рішення сесії із додатками, пояснювальна записка, інформація про хід виконання бюджету у поточному періоді, порівняльні таблиці планових показників за доходами і видатками розміщені на офіційному  сайті Тульчинської міської ради.