До уваги ліквідаторів аварії на ЧАЕС та вдів(вдівців) постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, жителів Тульчинської міської територіальної громади.

Дата: 09.11.2022 15:35

Відповідно пункту 1.6.розділу 1 рішення 3 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання «Про затвердження Програми  соціальної підтримки на території Тульчинської міської ради «Турбота» на 2021-2023 роки»,  від 23.12.2022 року №129, просимо  поновити документи для здійснення виплати до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відмічають 14 грудня 2022року.

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вдовам(вдівцям) постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Тульчинської територіальної громади, необхідно звернутися до старостинського округу по місцю проживання,  жителям м.Тульчин до управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, в термін до 25 листопада 2022 року.

При собі мати оригінали та копії  документів:

-паспорт;

-ідентифікаційний код;

-посвідчення ліквідатора аварії на ЧАЕС/вдови(вдівця) постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

-довідка з реквізитами з банку.