Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 29.09.2022 11:13

Фото без описуКомунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» (ЄДРПОУ: 33649363) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні, що знаходиться на двох проммайданчиках за
адресами: Вінницька обл. Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Леонтовича 52 та вул. Незалежності 10 КП «Вінницяоблтеплоенерго» спеціалізується на постачанні пари та кондиційованого повітря.

Джерелами викиду забруднюючих речовин в атмосферу є димові труби газових котлів (4 од), димові труби твердопаливних котлів (2 од), витяжна труба приміщення котельні. Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): азоту діоксид (0.4182), діазоту оксид (0.01408), ангідрид сірчистий (0.113), НМЛОС (0.162), вуглецю оксид (7.9104), вуглецю діоксид (417.544), метан (0.0188), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (0.176).

Пропозиції та зауваження від громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті просимо надсилати протягом 30 днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел.: 0-800-216-433, ел. пошта: oda@vin.gov.ua.