Тульчинських рятівників привітали з професійним святом

Дата: 19.09.2022 16:52

17 вересня в Україні відзначали День рятівника. З нагоди свята міський голова Валерій Весняний привітав колектив 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та подякував мужнім, сильним та відважним рятівникам за ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру на об?єктах нашої громади, за оперативне реагування, постійну готовність прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, захистити здоров’я, життя людей, а також за професіоналізм і командну роботу.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів у службовій діяльності, високу професійну майстерність та з нагоди  відзначення професійного свята - Дня рятівника кращих співробітників 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагородили грамотами Тульчинської міської ради:

• Старшого прапорщика служби цивільного захисту Сергія Яремчука,  командрира відділення 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
  • Сержанта служби цивільного захисту Юрія Цвігуна, пожежного-рятувальника 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
  • Сержанта служби цивільного захисту Миколу Патлатюка, пожежного-рятувальника 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
  • Прапорщика служби цивільного захисту Володимира Тарадайка, водія 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
  • Молодшого сержанта служби цивільного захисту Ігоря Гуримського, водія 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області.