Увага! Повторний конкурс!

Дата: 17.08.2022 16:11

Фото без описуУправління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», оголошує повторний конкурс із визначення стоматологічного закладу, який здійснюватиме пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території  Тульчинської міської територіальної громади.

Повторний конкурс проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 20.07.2022 року № 164 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік».

До участі у повторному конкурсі допускаються стоматологічні заклади, які здійснюють відповідну господарську діяльність та через які здійснюватиметься безоплатний відпуск ліків встановленій категорії населення.

Прийом документів здійснюватиметься  з 17.08.2022р. по 30.08.2022 року.

Претенденти подають секретарю комісії наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:

- заява на участь у конкурсі, за встановленою формою ЗАЯВА;

-копія відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;

-відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

-відомості про аптечну установу та стоматологічний заклад;

-відомості про кваліфікацію персоналу;

-відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення(крім наркотичних,психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Конкурсні пропозиції повинні бути одержані конкурсною комісією не пізніше 17 години 30 серпня 2022 року. Конкурсні пропозиції, одержані конкурсною комісією по закінченню граничного терміну представлення пропозицій, буде залишена без розгляду. Конкурсні пропозиції надсилати за адресою: 23600 м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 1, каб.422

Адреса проведення конкурсу: 23600, м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 1, каб.418.

Час проведення:11:00 за київським часом 05.09.2022 року.

Телефон для довідок:(04335) 2-21-05

e-mail: radatulchin@gmail.com; uszn_tul@ukr.net