Дата: 21.07.2022 11:08

Фото без описуПро аукціон на право оренди нерухомого майна комунальної власності Тульчинської міської ради - вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 85,8 кв.м., розташованого на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку,  за адресою: Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Незалежності, 2Г, що перебуває на балансі  Тульчинської міської ради.

Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради в електронній торговій системі "Прозорро.Продажі" оголошено аукціон на право оренди вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 85,8 кв.м., розташованого на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку,  за адресою: Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Незалежності,2Г, що перебуває на балансі  Тульчинської міської ради.

Інформація про умови конкурсу розміщена в електронній торговій системі "Прозорро.Продажі", за посиланням: