20 квітня– День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2022 20:49

Волонтерство — це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед..
 Не кожен, відкинувши свої справи і потреби в сторони, може прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина.
«ДЯКУЄМО!» кожному, хто своєю добровільною, самовідданою працею робить наше суспільство безпечнішим.
Адже пробація – це можливість для особи, яка вчинила правопорушення, змінитися без ізоляції від суспільства, а волонтери допомагають засудженим отримати необхідну підтримку на шляху до змін.
Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами:
 м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 56, тел. 0961982565
Тульчинський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області