Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення (UA-2022-01-19-002761-a)

Дата: 19.01.2022 14:53

1

Назва предмета закупівлі

Електрична енергія

2

Унікальний номер закупівлі

UA-2022-01-19-002761-a

3

Тип процедури закупівлі

Відкриті торги

4

Очікувана вартість предмета закупівлі

1 046 400,00 грн

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі проведених попередніх ринкових консультацій

5

Розмір бюджетного призначення

1 046 400,00 грн

Розмір бюджетного призначення передбачено Рішенням 25 сесії 8 скликання Тульчинської міської ради від 23.12.2021 року №1470 «Про бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік»

6

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Термін поставки товару –  протягом 2022 р.

Найменування

Класнапруги

Од.вим.

1

електрична енергія

2

кВт год

218000

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Якість електричної енергії має відповідати фактичним значенням параметрів електричної енергії, встановленим ДСТУ:EN 50160-2014.

Товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки. Учасник гарантує,що товар (електричнаенергія) є таким, що не має негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, тобто учасник гарантує, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам.

Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю, в тому числі ПДВ (для платників ПДВ).

Учасник торгів повинен мати ліцензію з постачання електричної енергії.

Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Учасник відповідає за одержання всіх необхідних документів на товар, який пропонується постачати за Договором, та інших документів, пов’язанихі з поданням тендерної пропозиції, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.  Витрати учасника, пов'язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).