Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2022-02-01-002583-a)

Дата: 01.02.2022 14:52

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Тульчинська міська рада; 23600, Україна , Вінницька обл., місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1; код за ЄДРПОУ – 04051141; категорія замовника – Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником : ДК021-2015: 09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин та Дизельне паливо).

3.Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-01-002583-a.

4.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до товару даного виду. Технічні та якісні характеристики визначені відповідно до ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови»; ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне»

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин та Дизельне паливо)», не перевищує загальної сукупності видатків по КЕКВ: 2210 — Предмети, матеріали, обладнання, інвентар на 2022 рік та виходить з реальної потреби у придбанні бензину та дизельного палива, з метою вирішення виробничих питань.

6.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Згідно з методом порівняння ринкових цін проведено розрахунок очікуваної вартості закупівлі товарів  з використанням середньої ціни, отриманих з відкритих джерел інформації.

Враховуючи, що до кінця поточного року потрібно придбати: 3000 літрів дизельного палива та  3815 літрів бензину А-95, очікувана вартість розрахована із застосуванням середньої ціни, отриманої з відкритих джерел інформації, а саме з сайту index.minfin.com.ua. Тому очікувана вартість предмета закупівлі дорівнює 217 000,00 грн.