Бюджетна комісія розглянула доопрацьований проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 15.12.2021 15:14

15 грудня 2021 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі, на якому було розглянуто остаточний проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.
ЇЇ засідання стало підсумком усієї роботи по формуванню бюджету громади.
Так, прогнозний обсяг бюджету на 2022 рік становить 395,4 млн.грн., обсяг власних доходів загального фонду передбачений в сумі 257,0 млн.грн., що більше очікуваного виконання 2021 року на 25,0 млн.грн. або на 10,8%.
Під час доопрацювання бюджету громади враховано збільшення відрахування у 2022 році до бюджету громади податку на доходи фізичних осіб у розмірі 4%, що дасть додатковий фінансовий ресурс для забезпечення своєчасних розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, а також обсяги міжбюджетних трансфертів, що будуть надходити із державного та обласного бюджетів.
В ході обговорення проєкту бюджету на 2022 рік комісією прийнято рішення схвалити доопрацьований проєкт рішення «Про бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік» та винести його на розгляд чергової сесії міської ради, яка відбудеться 23 грудня 2021 року.