Бюджетна комісія розглянула проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 13.12.2021 14:44

Фото без опису10 грудня 2021 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі. У роботі комісії взяли участь міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Віталій Чуба, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Побережник, Алла Поваляєва та Олена Швець.
На засіданні комісії депутати ознайомилися із проєктом бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.
Начальник фінансового управління міської ради Ірина Тихонюк ознайомила присутніх із особливостями формування проєкту бюджету громади на наступний рік, основними показниками бюджету за доходами та видатками, доопрацьованими із врахуванням Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». Під час обговорення було заслухано головних розпорядників бюджетних коштів, керівників бюджетних установ, та начальників структурних підрозділів міської ради.
Члени комісії підтримали проєкт бюджету громади на наступний рік із пропозиціями та зауваженнями. Далі проєкт рішення «Про бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік» буде розглянуто в інших комісіях міської ради.