Утворено Молодіжний Конгрес Вінниччини!

Дата: 25.05.2021 14:56

22 травня у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини – першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові обласної державної адміністрації, що об’єднав представників та представниць 23-х молодіжних рад, 11 ініціативних груп для створення молодіжних рад в територіальних громадах Вінниччини та 8 громадських організацій.

Делегати мали можливість:

поспілкуватись з Народним депутатом України Олександром Санченком про Закон України 1414 «Про основні засади молодіжної політики»;

ознайомитись з Обласною цільовою соціальною програмою, «Молодь Вінниччини» на 2021-2025 роки, яку презентувала в.о директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Ірина Коцюбівська;

дізнатись про мету, завдання, права, обов’язки та функції Молодіжного Конгресу Вінниччини

До Установчих зборів МКВ долучився голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та перший заступник голови Вінницької ОДА Наталія Заболотна. Сергій Сергійович поділився з делегатами своєю історією успіху та надихнув молодь бути собою і не боятись ламати стереотипи.

За результатами таємного голосування Головою Молодіжного Конгресу Вінниччини стала Марина Остапенко.

Заступником Голови члени МКВ обрали Артема Маткарімова, делегований Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади.

Також, на установчих зборах було обрано делегата до Української асоціації молодіжних рад, якою стала Оксана Фігурська.

Яскравим підсумком першого дня, було проведення Гри-тренінгу «Молодіжна рада» для усіх учасників.