1 ЧЕРВНЯ СТАРТУВАВ ТРЕТІЙ КОНКУРС «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

Дата: 07.06.2021 08:53

Третій рік поспіль для мешканців громади проводиться конкурс проєктів Бюджет громадських ініціатив. Зважаючи на попередні роки, мешканці успішно використовують можливість долучитися до розвитку громади та реалізувати власні ідеї. Для цього необхідно лише заповнити спеціальну форму проєкту і написати деталі вашої ідеї.

Так у громаді з’явився сучасний інклюзивний ігровий майданчик у закладі «Промінь надії», мистецький центр АРТ-місто, соціальна перукарня. У стадії реалізації проєкти-переможці минулого року: благоустрій території палацу графа Шереметєва у Тиманівці, автостоянка біля джерела у селі Ганнопіль, благоустрій території сіл Одая та Дранка, а також придбання вентиляційної системи для спортивного клубу «Сталкер».

Переконані, що цього року ви проявите ще більшу активність, а ваші проєкти будуть не менш цікавими та креативними.

Тепер детальніше про умови подання проєкту.

Заявки приймаються з 1 по 30 червня 2021 року.

Автором проєкту може бути житель Тульчинської міської громади, якому виповнилося 18 років.

Є два способи подачі проєкту:
1. Електронний: онлайн подача проєкту на платформі budget.e-
dem.ua

2. Паперовий: шляхом заповнення форми проєкту (завантажити форму), яку необхідно принести у 101 кабінет міської ради (вул. Миколи Леонтовича, 1) або старості села.

Проєкти можуть бути великі та малі.
Малі проєкти – це проєкти, загальна вартість реалізації яких становить до 50 000 грн.
Великі проєкти - проєкти, загальна вартість реалізації яких становить від 50 000 до 200 000 грн.
Проєкт подається разом із підписами осіб, які підтримують вашу ідею. (завантажити бланк)
Кількість осіб для малого проєкту - не менше 25, для великого - не менше 50.

Проєкти можуть подаватися у таких категоріях:

• Благоустрій громади
  • Культура і туризм
  • Соціальний захист
  • Спорт
  • Покращення екологічної ситуації у громаді
  • Інші соціально-корисні проєкти.

Що відбувається з вашим проєктом після подачі?

Наступний етап: голосування за проєкти.
Після перевірки проєктів на дотримання вимог, які детально описані у Положенні, Комісія з питань бюджету громадських ініціатив допускає їх до голосування.

На цьому етапі вам необхідно розрекламувати та розповісти про свій проєкт якомога більшій кількості мешканців аби вони підтримали ваш проєкт своїм голосом.

Жителі громади, які мають паспорт, можуть проголосувати аж за 4 проєкти!

Є кілька методів голосування:
1. через телеграм бот @VoteForCityBot
2. через вайбер бот VoteForCityBot
3. на платформі budget.e-dem.ua
4. на паперових бланках у 101 кабінеті міської ради та у старостатах громади.
5. через термінали ПриватБанку у місті Тульчин.

У рамках бюджету громадських ініціатив не можуть допускатися до голосування проєкти, які:

• мають фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме прийняття та реалізацію подальших елементів, які об’єднуючись з цим елементом, є єдиним цілим);
  • передбачають витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проєкту;
  • передбачають виключно придбання обладнання, виконання робіт з капітального та поточних ремонтів;
  • передбачають нове виробництво товарів (послуг), яке має комерційний характер;
  • передбачають реалізацію на території комунальних підприємств, закладів, установ Тульчинської громади, фінансування яких здійснюється з бюджету громади;
  • передбачають створення окремих комунальних підприємств, закладів, установ організацій, залучення додаткової чисельності до штату бюджетної установи та утримання за рахунок коштів бюджету громади;
  • не є загальнодоступними для мешканців;
  • суперечать чинному законодавству України.

Якщо виникають будь-які питання чи необхідна допомога у оформленні проєкту, звертайтеся до контактної особи – Вікторії Вербовецької - провідний спеціаліст відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку, тел. +380(4335)2-13-06.